برگزاری همایش تجلیل از پیر غلامان و خادمان حسینی در شهرستان بروجن


برگزاری همایش تجلیل از پیر غلامان و خادمان حسینی در شهرستان بروجن

خبرگزاری فارس: برگزاری همایش تجلیل از سالخورده غلامان و خادمان حسینی در شهرستان بروجن

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن از برگزاری همایش تجلیل از سالخورده غلامان و خادمان حسینی در این شهرستان گزارش کرد.

حجت الاسلام مجید الهیان امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در شهرکرد، بیان کرد: سالخورده غلامان و خادمان حسینی شهرستان بروجن برای حضور در اولین همایش تجلیل از سالخورده غلامان و خادمان حسینی شرکت کردند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن گفت: بهره گیری از ظرفیت عظیم هیأت ها و توان بالقوه آن ها و نیز بهره گیری از تجارب سالخورده غلامان برای حل معضلات هیأت مذهبی امری اصلی و لازم است.

وی هدف از برگزاری این همایش را تجلیل و تقدیر از سالخورده غلامان و خادمان حسینی شهرستان بروجن آگاهی داشت و بیان داشت: در این همایش از ۳۳ نفر سالخورده غلام، که از شهرستان بروجن و امام قیس حاضر بودند با اهدای لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.

حجت الاسلام الهیان یاد آوری کرد: این همایش با حضور امام جمعه گندمان و جمعی از مسؤولان شهرستان بروجن و اقشار گوناگون مردمان روستای امام قیس به انجام رسانده شد.

وی بیان داشت: همزمان با ایام محرم برنامه های گوناگون فرهنگی، مذهبی و بصیرتی در نقاط گوناگون شهرستان بروجن در حال برگزاری است و این شهرستان از ظرفیت خوبی در حوزه هیأت های مذهبی برخوردار است و موسسات و منزلهای قرآنی زیادی در این شهرستان فعالیت دینی و قرآنی دارند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجن گفت: قرآن مجید کتاب حیات برای بشریت است و فرهنگ قرآن مجید و عترت باید درمیان نسل تازه نهادینه شود.

لطفا نظر دهيد

گردآورنده: اميد ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عيد است و آخر گل و ياران در انتظار
««« »»»
ساقی به روی شاه ببين ماه و می بيار

برگزاری همایش تجلیل از پیر غلامان و خادمان حسینی در شهرستان بروجن

TT / 50 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال