تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ابعاد برداشت های غیرقانونی را مشخص خواهد کرد


تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ابعاد برداشت های غیرقانونی را مشخص خواهد کرد

خبرگزاری فارس: پژوهش و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ابعاد برداشت‌های غیر مجاز را مشخص خواهد کرد

نماینده مردمان اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: پژوهش و تفحصی که مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان به انجام خواهد رساند ابعاد گوناگونی از این اختلاس را که در صندوق پیش آمده روشن می‌کند.

صدیف بدری امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در اردبیل بیان کرد: سبک پژوهش و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان جزو برنامه های اساسی نمایندگان است به این علت که باید به عنوان مطالبه قرار می داری فرهنگیان ابعاد سوءاستفاده ها از این صندوق و سرقت به این سرمایه جامعه فرهنگیان به درستی مشخص شده و ابعاد آن تبیین شود.

وی با بیان این که ۹۰ درصد سرمایه این صندوق از طریق توجه کردی های فرهنگیان به صورت ماهانه تامین می شود، اضافه کرد: باحال است در نقطه مقابل مشخص و مشخص نیست که سود ازدیاد کشف کرده سالانه این صندوق به کجا سرازیر می شود و چرا جامعه فرهنگیان از آن بهره مند نمی شوند.

نماینده مردمان اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: پژوهش و تفحصی که مجلس از صندوق ذخیره فرهنگیان به انجام خواهد رساند ابعاد گوناگونی از این اختلاس را که در صندوق پیش آمده روشن می کند.

بدری یادآور شد: باید به صورت متوازن و در استان های مختلف از طریق این صندوق سرمایه گذاری آن هم به نفع فرهنگیان انجام می شد در حالی که ما هیچ گونه اقدامی را در این رابطه در استان های مختلف شاهد نیستیم.

وی ادامه داد: چنانچه این صندوق به حالت سوددهی رسیده است چرا لااقل سود آن به جیب فرهنگیان سرازیر نمی شود در حالی که عده ای با برداشت های غیر مجاز و نجومی از طریق این صندوق سعی می کنند منافع خود را تامین کرده و در نقطه مقابل نیز پاسخگوی جامعه فرهنگیان نباشد.

نماینده مردمان اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که برکناری فانی قادر نیست سرپوشی بر روی عملکرد این صندوق قرار بدهد، یادآور شد: قطعا مجلس دهم با جدیت و در با سرعتترین وقت ابعاد گوناگونی از فعالیت صندق ذخیره فرهنگیان را بازگو خواهد کرد و قطعا به عنوان یکی از پیگیری کنندگان مطالبات فرهنگیان تلاش می کنیم تا مسؤولان و متولیان امر را نسبت به پاسخگویی و همچنین ارائه گزارش از عملکرد خود مجاب کنیم.

– پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست –

گردآوری توسط : بهدخت ظ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نقدها را بود آيا که عياری گيرند
««« »»»
تا همه صومعه داران پی کاری گيرند

تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان ابعاد برداشت های غیرقانونی را مشخص خواهد کرد

TT / 69 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال