ستاد مردمی اربعین استان سیستان و بلوچستان تشکیل شد


ستاد مردمی اربعین استان سیستان و بلوچستان تشکیل شد

ستاد مردمی اربعین استان سیستان و بلوچستان به همت شماری از جوانان دلداده اهل‌بیت(ع) با هدف خدمت‌رسانی به زائران پاکستانی که از سیستان و بلوچستان به کشور عراق عزیمت می‌کنند، تشکیل شد.

تصویر و عکس   ستاد مردمی اربعین استان سیستان و بلوچستان تشکیل شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از زاهدان، ستاد مردمی اربعین استان سیستان و بلوچستان به همت شماری از جوانان دلداده اهل بیت(ع) با هدف خدمت منتقل کنی به زائران پاکستانی که از سیستان و بلوچستان به کشور عراق عزیمت می کنند، تشکیل شد.

رضا بختیاری، دبیر ستاد مردمی اربعین استان سیستان و بلوچستان در مورد هدف افتتاح این ستاد در مکالمه با خبرنگار تسنیمبیان داشت: این ستاد به صورت کاملاً مردمی و خودجوش با هدف خدمت منتقل کنی به شیعیانی که از مرز کشور پاکستان جهت عزیمت به کشور عراق و وجود در مهمانی پیاده روی بزرگ اربعین وارد سیستان و بلوچستان می شوند، بوجود آمده است.

وی اضافه کرد: ستاد مردمی اربعین استان سیستان و بلوچستان از ۷ کمیته تشکیل شده که شامل فرهنگی، تبلیغات و روابط عمومی، حامی ای، معرفی، آمار و ارزیابی، مشارکت های مردمی، مشارکت های دولتی و کمیته خدام و تعلیم است.

بختیاری گفت: مد نظر گیریم در راستای خدمت منتقل کنی به زائران خارجی که مدت لغزش در سیستان و بلوچستان اقامت دارند، از تمام ظرفیت های مردمی و دولتی امکانپذیر بهره گیریم.

دبیر ستاد مردمی اربعین سیستان و بلوچستان عنوان کرد: ستاد در ۴ محور عمده فضاسازی شهری، امور زائرین ایرانی، امور زائرین پاکستانی و اعزام قافله های ویژه فعالیت خود را شروع کرده است.

وی گفت: ستاد مردمی اربعین استان در سه پایگاه اقدام به خدمت منتقل کنی به زائرین پاکستانی می کند که پایگاه نخست در مرز کشورمان و کشور پاکستان، پایگاه دوم در زائرسرای "امام هشتم(ع)" زاهدان و پایگاه سوم در مکان ترمینال مسافربری زاهدان واقع شده است.

بختیاری اضافه کرد: خوشبختانه در حال حاضر پایگاه خدمت منتقل کنی مرز میرجاوه دایر شده و به کمک خداوند منان تا چندین روز آینده دو پایگاه دیگر نیز افتتاح می شود.

**براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد**

نگارش: شبنم ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طامات و شطح در ره آهنگ چنگ نه
««« »»»
تسبيح و طيلسان به می و ميگسار بخش

ستاد مردمی اربعین استان سیستان و بلوچستان تشکیل شد

TT / 74 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال