"دانش آشتیانی" شانس پایینی برای رأی اعتماد از مجلس دارد/ در معرفی گزینه های پیشنهادی مقداری عجولانه تصمیم گرفته شد


"دانش آشتیانی" شانس پایینی برای رأی اعتماد از مجلس دارد/ در معرفی گزینه های پیشنهادی مقداری عجولانه تصمیم گرفته شد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: شانس "دانش آشتیانی" برای تصدی وزارت تعلیم و پرورش از ۲ گزینه دیگر ضعیف‌تر است.

تصویر و عکس   "دانش آشتیانی" شانس پایینی برای رأی اعتماد از مجلس دارد/ در شناسایی گزینه های توصیه ای مقداری عجولانه بر آن شده شد

حجت الاسلام سید راستگو طباطبایی نژاد در مکالمه با خبرنگار تسنیم در اصفهاناطراف نظر نمایندگان به گزینه های دولت برای تصدی وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی، ورزش و جوانان و تعلیم و پرورش بیان داشت: در شناسایی گزینه های توصیه ای مقداری عجولانه بر آن شده شد و هر دو فراکسیون ولایت و امید در تب و التهاب هستند تا در این باره بر آن شوی کنند.

وی با بیان این که نمایندگان نمی خواهند به دولت "نه" بگویند، اضافه کرد: نظر کلی این است که با دولت همراهی شود اگرچه در عین حال نمایندگان از این بحث که دولت در شناسایی گزینه ها رایزنی نکرد مقداری آزرده هستند.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در این باره که احتمال رأی آوری ۳ گزینه توصیه ای تا چه میزان است و این در حالی است که هر ۳ گزینه در مجلس پیش کامیاب به کسب رأی اعتماد از نمایندگان نشدند، بیان کرد: این که گزینه های پیشنهاد دولت رأی اعتماد می آورند یا خیر بستگی به تصمیم نهایی نمایندگان دارد اما من مییاندیشم در حال حاضر حالت پادشاه ای فر برای تصدی وزارت ورزش و جوانان خوب تر از صالحی امیری برای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی باشد.

وی ادامه داد: در عین حال باید گفت شانس دانش آشتیانی برای تصدی وزارت تعلیم و پرورش از ۲ گزینه دیگر ضعیف تر است، به این ترتیب می شود حدس زد که گزینه نخست و دوم نه با شمار آرا بالا، اما احتمال رأی آوری دارند اما در گزینه سوم شک حضور دارد.

–لطفا نظر دهيد–

نگارنده: فرنوش ج.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در طريقت رنجش خاطر نباشد می بيار
««« »»»
هر کدورت را که بينی چون صفايی رفت رفت

"دانش آشتیانی" شانس پایینی برای رأی اعتماد از مجلس دارد/ در معرفی گزینه های پیشنهادی مقداری عجولانه تصمیم گرفته شد

TT / 62 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال