هوای امروز مشهد برای کودکان و افراد حساس در وضعیت "هشدار" قرار دارد


هوای امروز مشهد برای کودکان و افراد حساس در وضعیت "هشدار" قرار دارد

مدیرکل محافظت محیط‌زیست خراسان‌رضوی گفت: میانگین کلی شاخص هوا در مشهد امروز ۱۳۶ پی.اس.آی است که نسبت به ۲ روز پیش ازدیاد یافته و این میزان ناپاکی به معنای حالت "اخطار" برای خردسالان و اشخاص حساس است.

تصویر و عکس   هوای امروز مشهد برای خردسالان و اشخاص حساس در حالت "اخطار" قرار دارد

حمید صالحی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس، بیان داشت: میانگین کلی شاخص هوا در مشهد امروز ۱۳۶ پی.اس.آی است که نسبت به ۲ روز پیش ازدیاد یافته و این میزان ناپاکی به معنای حالت اخطار برای خردسالان و اشخاص حساس است.

وی تصریح کرد: ایستگاه های شهید مفتح با ۱۶۵ پی.اس.آی، خیام شمالی با ۱۶۰، چمن با ۱۵۴، الهیه و سمزقند هر یک با ۱۵۲ و سرافرازان با ۱۵۱ نخریسی با ۱۵۰، آپارتمان با ۱۴۹، خیام جنوبی با ۱۴۶، شهید کریمی با ۱۳۲، صدف با ۱۳۳، تقی آباد با ۱۲۲، سجاد با ۱۱۸ و شهید آوینی با ۱۰۵ پی.اس.آی پی.اس.آی از نواحی ناپاک در مشهد هستند.

مدیرکل محافظت زیستگاه طبیعی خراسان رضوی گفت: گروه های زیان پذیر، بیماران مربوط به تنفس، خردسالان و سایر نکاتی از این دست از خانه جز موارد لازم بیرون نروند و به نواحی ناپاک گفته شده رفت و آمد نداشته باشند.

صالحی بیان کرد: به شهروندان پیشنهاد داده میشود برای مهار ناپاکی از لوازم نقلیه عمومی بهره گیرند و از ماشین شخصی خود به غیر از موارد ضروروی بهره نگیرند تا شاهد روند رو به رشد ناپاکی هوا نباشیم.

————————————-

تهیه شده توسط: پريماه ط.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نرگس مست نوازش کن مردم دارش
««« »»»
خون عاشق به قدح گر بخورد نوشش باد

هوای امروز مشهد برای کودکان و افراد حساس در وضعیت "هشدار" قرار دارد

TT / 66 — TP / 29%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات