ویار بانو حامله خوردن دستمال توالت آلوده است (۳ عکس)


ویار زن حامله خوردن دستمال توالت آلوده است

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس ویار زن باردار خوردن دستمال دستشویی ناپاک است

ویار زن باردار خوردن دستمال دستشویی ناپاک است 

زنی که به خوردن دستمال دستشویی ناپاک و مصرف شده ویار دارد اکنون نقل محافل خبری شده است و مردمان هم از این کار او ابراز انزجار کرده اند. این خانم جوان در زمان حاملگی خود به دستمال های به کار برده شده ای که در سطل آشغال دستشویی انداخته شده است ویار دارد.

در زمان حاملگی برخی زنها به وعده ای دچار ویار می گردند و به خوردن برخی چیزها علاقه وافری نمایان میکنند.اما این که زنی به خوردن دستمال و آن هم دستمال دستشویی مصرف شده علاقه نمایان کند انسان را به تعجب وا می دارد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس ویار زن باردار خوردن دستمال دستشویی ناپاک است

خانم ۲۵ ساله بنام جید سیلوستر در زمان حاملگی علاقه زیادی به خوردن دستمال کثیف دستشویی ویار دارد. اما هنوز بعد از گذشت یک سال از زمان حاملگی خود عادت زشت خود را ترک ننموده است.خانم سیلوستر که صاحب ۵ بچه است در وقتی که فرزندش جکسون را در معده داشت به این عادت زشت رو آورده بود.

 به اعلان سرزه و به نقل از پارس ناز اما اکنون که ۱۵ ماه از انزمان می گذرد هنوز ویار زشت خود را قادر نبوده کنار قرار بدهد. او نقل میکنید هنگامی که دو ماهه باردار بودم مشاهده نمودم علاقه زیادی به خوردن دستمال دستشویی دارم.پسندیدم دستمال را درون دهانم گذارم تا دهانم را خشک نگه دارم.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس ویار زن باردار خوردن دستمال دستشویی ناپاک است

وی اضافه میکند خانواده ام مرا از آن منع می کردند و آنرا برایم زشت آگاهی میداشتند اما من قادر نمیبودم آنرا ترک نمایم. وی اضافه میکند هنگامی که به حمام یا دستشویی می روم ابتدا به سراغ سطل آشغال می روم و دستمال های بهره گرفته شده را در دهان خود قرار میدهم. میاندیشیدم بعد از فارغ شدن عادت خود را ترک نمایم اما برایم خیلی سفت شده است.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال