کوتاهی دستگاههای اجرایی اردبیل در مقابله با بحران برف قابل قبول نیست


کوتاهی دستگاههای اجرایی اردبیل در مقابله با بحران برف قابل قبول نیست

فرماندار اردبیل نقل کرد: لغزش و کم‌کاری برخی دستگاههای اجرایی در بحران برف اردبیل قابل قبول نیست و احتیاج است دستگاههای اجرایی اردبیل برای رویارویی با هر گونه بحران در اردبیل آمادگی کاملی داشته باشند.

تصویر و عکس   لغزش دستگاههای اجرایی اردبیل در رویارویی با بحران برف قابل قبول نیست

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از اردبیل٬ جواد زنجانی صبح امروز در نشست محافظت منابع آب در اردبیل بیان داشت:در بحران اخیر برف بسیاری از دستگاههای اجرایی در اردبیل کم کاری کردند که این امر قابل قبول نبوده و باید این دستگاهها در رویارویی با هر گونه بحران احتمالی آماده باش باشند.

وی با اشاره به این که هرس نابجای درختان نکته قبول نیست٬ اضافه کرد: احتیاج است در این زمینه شرکت برق با همکاری شهرداری اهتمام خاصی داشته باشد و از هرس بی نکته درختان خودداری کند.

فرماندار اردبیل عملکرد ادارات استان در رویارویی با بحران برف را خوب ارزیابی نکرد و نقل کرد: آن طور که باید دستگاههای اجرایی اقدامات عالی ای به انجام میرساندند ولی متاسفانه در رویارویی با این بحران عملکرد و برنامه ریزی خوبی نداشتند.

زنجانی با بیان این که باید در بحث آب نظر به اردبیل ناحیه ای باشد٬ تصریح کرد: احتیاج است در این زمینه شهرستانهای نمین و سرعین نیز شبیه به اردبیل اقدامات خود را معلوم کنند تا بتوانیم با بحران آب در دشت اردبیل رویارویی کنیم.

وی بیان کرد: در بحران برف خسارتهای زیادی به شهرستان اردبیل در بخشهای گوناگون وارد شد که اگه در این زمینه دستگاههای اجرایی اقدامات مناسب به انجام میرساندند٬ بی شک شاهد چنین خسارتهایی در بارش برف چند روز اخیر نبودیم.

**************

مسئول متن : بهرام د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به پی ماچان غرامت بسپريمن
««« »»»
غرت يک وی روشتی از امادی

کوتاهی دستگاههای اجرایی اردبیل در مقابله با بحران برف قابل قبول نیست

TT / 61 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات