مسکن مهر پردیس حاصل شلختگی مدیران قبلی است/ نباید خریداران جریمه شوند اما موضوع پیچیده است


مسکن مهر پردیس حاصل شلختگی مدیران قبلی است/ نباید خریداران جریمه شوند اما موضوع پیچیده است

خبرگزاری فارس: مسکن مهر پردیس حاصل شلختگی مدیران قبلی است/ نباید خریداران جریمه شوند اما بحث پیچیده است

وزیر راه و شهرسازی نقل کرد:‌ مسکن مهر پردیس حتی در برخی سایت‌ها معبر دسترسی هم نداشت و ما از مکان منابع داخلی تونل و راه حائل ساختیم و این پروژه حاصل شلختگی در تصمیم‌گیری مدیران قبلی است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، عباس آخوندی امروز در حاشیه دوازدهمین همایش و نمایشگاه سواحل، بنادر و سازه های دریایی درباره مسکن مهر و بهبود برنامه های آن اعلام کرد، قائم مقام بنده در این حوزه هر هفته انتها کار مسکن مهر شماری از شهرها اعلام می کند و در اغلب پروژه ها بهبود عالی ای داریم و فقط مشکلاتی در مسکن مهر پردیس وجود دارد.

وی ادامه داد: معضل پردیس به خاطر آن است که اصلی کار آن از اواخر سال ۹۱ و اوایل سال ۹۲ شروع شد که با بیشترین موقعیت تورمی اقتصاد کشورمان مواجه بود.

وزیر راه و شهرسازی نقل کرد: ما در بدترین موقعیت اقتصادی، آنجا دیوارهای حائل ۱۷ متری برای ایجاد معبر ساختیم، حین آن که تونل های دسترسی به سایت ها از مکان اعتبارات خودمان اجرا شد.

آخوندی اضافه کرد: شرایط بدی بود و تصمیم گیران قبلی، تصمیمات اشتباهی اخذ کردند و دولت ما وارث تصمیمات غلط است؛ باید این تصمیم غلط را تحمل کنیم و باور می‌ دارم نباید خریداران جریمه شوند، اما باید پذیرفت بحث پیچیده است، عده ای بر آن شدند از مردمان پول بگیرند، بدون آن که زیرساخت های آب، برق و معابر دسترسی بوجود آورند، حتی در بخشنامه ای رفته اند، از پول مردمان راه بوجود آورده اند، اما ما قادر بوده ایم با فشار به منابع داخلی خود احداث راه دسترسی و تونل را اجرایی کنیم.

آخوندی اظهار کرد: خدمات زیربنایی در پردیس بوجود آورده ایم و پروژه ها فعال است، اما به هر حال عقب ماندگی هایی دارد و ما میراث دار بی برنامگی و شلختگی هستیم که باید همه این شلختگی را تحمل کنند و قرار نیست بار این شلختگی فقط بر دوش وزارت راه و شهرسازی باشد.

وی اضافه کرد: باید به مکان نیش و طعنه، همه یاری رسانیم تا این پروژه به عاقبت برسد و موانع تکمیل برداشته شود.

_________________________________

تهیه و تدوین : پاكبانو ک.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون اشک بيندازيش از ديده مردم
««« »»»
آن را که دمی از نظر خويش برانی

مسکن مهر پردیس حاصل شلختگی مدیران قبلی است/ نباید خریداران جریمه شوند اما موضوع پیچیده است

TT / 69 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال