رسمی یا قراردادی شدن پیمانکاران مخابرات وجاهت قانونی ندارد


رسمی یا قراردادی شدن پیمانکاران مخابرات وجاهت قانونی ندارد

شرکت مخابرات کشورمان اعلام کرد سبک بحث مجلسی یا قرارداد شرکتی شدن همکاران پیمانکاری متأسفانه نه وجاهت قانونی داشته و نه امکانپذیر است.

تصویر و عکس   مجلسی یا معاهده ای شدن پیمانکاران مخابرات وجاهت قانونی ندارد

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار تکنولوژی اطلاعات و ارتباطات خبرگزاری تسنیم، شرکت مخابرات کشورمان پس از تجمع روز پیش برخی پرسنل بخش اختصاصی این شرکت جلوی مجلس شورای اسلامی جهت اجرای سبک طبقه بندی مشاغل و قرارداد مستقیم با آنها اعلام کرد اگرچه هر سازمانی در کلکسیونی از مؤلفه های سفت افزاری و نرم افزاری تمجید می شود که هریک از آنها در دست کشف کردن به اهداف آن سازمان نقشی را ایفا می نمایند اما بی هیچ تردیدی نیروی انسانی به عنوان پر ارزش ترین مؤلفه ها ، تٲثیرگذار ترین نقش ها را برعهده دارد .

برهمین اساس ، مدیران شرکت مخابرات کشورمان از دیر باز هرگونه توفیق در این شرکت و از آن جمله توسعه و تجهیز روز افزون شبکه مخابراتی کشور را مرهون نیروی انسانی ،اعم از کارکنان مجلسی و پرسنل پیمانکاران خود آگاهی داشته و بیشترین توجه خویش را بر آن ، معطوف داشته است.

از این روی ، رضایتمندی یکایک نیروی انسانی شاغل در این شرکت را به گونه ای مداوم نکته نگاه گذاشته و در اجابت تقاضاهای قانونی و سنجیده آنها ، تمامی توان خود را مصرف کرده است .

با این حال و با درک نگرانی های دایمی نیروهای پیمانکاری و به اصطلاح بخش اختصاصی ، توجه آنان را به موارد زیر جلب می نماییم :

‎1- شرکت مخابرات کشورمان شبیه به هر سازمان دیگری بخش اصلی ای از کارهای خود را برون سپاری کرده است و پیمانکاران این شرکت ملزم به اجرای مقررات مصوب و تبعیت از آنها بویژه « قانون کار » هستند . لذا شرکت مخابرات کشورمان آماده است همه خواستها را وارسی و اگر حقی از کسی ضایع شده باشد با دقت پیگیری و پاسخگو باشد .

‎2- سبک بحث مجلسی یا قرارداد شرکتی شدن این همکاران ارجمند ، متأسفانه نه وجاهت قانونی داشته و نه ، امکانپذیر است و لذا نباید انتظاری فراقانونی داشته باشند . همکاران محترم پیمانکاری دقت دارند که کل ساختار سازمانی شرکت مخابرات کشورمان کمتر از ۲۳ هزار نفر است . علی ایحال این شرکت در چهارچوب ساختار سازمانی و اجازه های قانونی در وقت عالی نسبت به جذب نیروهای مرتبط اقدام خواهد کرد.

‎3- شرکت مخابرات کشورمان عزم آن دارد تا در آینده و به هنگام جذب نیروی انسانی تازه ، آن گروه از همکاران گرامی پپمانکاری و معاهده ای را که از تخصص و توانمندی نکته احتیاج این شرکت برخودار بوده در اولویت استخدام خود گذارد . و براساس یک فرایند کاملاً قانونی و حقوقی نسبت به جذب آنان اقدام کند .

*براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

گردآوری توسط: خجسته ز.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صبا ز منزل جانان گذر دريغ مدار
««« »»»
وز او به عاشق بی‌دل خبر دريغ مدار

رسمی یا قراردادی شدن پیمانکاران مخابرات وجاهت قانونی ندارد

TT / 81 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال