اسپم ها، میهمان دائمی یاهو و شرکت گوگل


اسپم ها، مهمان همیشگی یاهو و گوگل

با بهره گیری از ارائه دهندگان مجانی خدمات ایمیلی شبیه به یاهو و گوگل، قادر نیستید انتظار داشته باشید هرگز اسپم نگیرید، بنابراین یا باید اسپم ها را مسدود کرده و یا سرویس خود را تغییر دهید.
اسپم ها (هرزنامه ها) ایمیل هایی هستند که از طرف دوستان و آشنایان شما اعزام نشده اند و درواقع به نوعی شوخیم به حساب مییایند که از طرف کسانی که آدرس ایمیل شما را داشته باشند فرستاده می شوند و سرویس های تامین کننده ایمیل شبیه به یاهو، گوگل و مایکرو سافت میلیاردها ایمیل اسپم را روزانه فیلتر می کنند و تنها شمار کمی از اسپم ها از این فیلترها عبور می کنند و ۵ تا ۲۰ اسپم در طول روز، عددی غیرطبیعی نیست.
شما امکان می دارد سهوا ایمیل های اسپم را گشایید. اگه دستگاه ایمیل شما دارای یک «پنجره پیش اکران» (preview pane) است، وقتی که شما هر ایمیل را انتخاب و یا از روی آن حرکت کنید، به طور خودکار گشوده میشود. بنابراین برای پیش گیری از گشوده شدم اسپم ها، می توانید به به بخش تنظیمات رفته و پنجره پیش اکران ایمیل یاهو را خاموش کنید.
توجه داشته باشید که مسدود کردن اسپم ها، آنها را کنار نمیزند. هنگامی که سرویس ایمیل، ایمیل های اسپم را فیلتر می کند و هنگامی که شما آنها را به عنوان اسپم خبر میدهید، آنها به پوشه اسپم یا ایمیل های ناخواسته رسانده میشوند و اگه شما پوشه را برای ایمیل های مشروع چک کنید، می توانید آنها را در آنجا نگاه بکنید.
اگه شما از طریق فرایند خودکار حذف ایمیل های اسپم برای وقتی که گرفته میشوند بهره گیرید، آنها به سطل زباله رسانده میشوند. البته اگرچه بعید است باز هم آنها را نگاه بکنید، اما اسپم ها هنوز هم حضور دارند و تنها وقتی کنار زده خواهند شد که شما پوشه سطل زباله را خالی کنید که البته پیشنهاد کننده خدمات ایمیل شما این کار را به طور مرتب به انجام میرساند.
در غیر این صورت، با برگرداندن ایمیل های اسپم به منبعشان و یا تلاش برای انتقام از اعزام کننده، خود را به زحمت نیندازید. زیرا امکان می دارد آدرس قلابی باشد و حتی اگه فرستندگان اسپم از یک نشانی ایمیل قرار می داری بهره گرفته باشند، شما تنها یک کار بیهوده کرده اید.
معضلات حامی ای
علتی برای رنجش درباره نبود حامی ای یاهو حضور ندارد. نخست این که این شرکت در تلاش است از وارد شدن اسپم پیش گیری کند و اگه در یک منطقه ویژه شکست می خورد، شما می توانید با گزارش ایمیل های اسپمی که میگیرید به آن یاری رسانید. با این حال، به یاد داشته باشید فیلترهای اسپم برای صدها میلیون نفر از مردمان فعالیت میکنند، نه فقط برای شما.
دوم، ایمیل یاهو یک سرویس مجانی است و ارائه حامی ای انسانی برای میلیون ها نفر از مردمان برایش صرفه اقتصادی ندارد و این بحث برای گوگل، مایکرو سافت و سایر ارائه دهندگان خدمات آنلاین با حجم بالا نیز صدق می کند. بنابراین اگه شما حامی ای شخصی می خواهید، خوب تر است در سرویس هایی که مخارج دارند، شبیه به FastMail نام نویسی کنید.

— نظر يادتان نرود —

نگارش : فرداد ط.

امنیت در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دلبر آسايش ما مصلحت وقت نديد
««« »»»
ور نه از جانب ما دل نگرانی دانست

اسپم ها، میهمان دائمی یاهو و شرکت گوگل

TT / 125 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال