حضور گسترده بانک شهر در دومین نمایشگاه تراکنش ایران


به گزارش صبحانه، به نقل از روابط عمومی بانک شهر، دومین نمایشگاه تخصصی تراکنش ایران( ITE) در حوزه فناوری اطلاعات صنایع مالی و بانکی، یازدهم تا سیزدهم آبان ماه برگزار می‌شود و بانک شهر با ارائه آخرین دستاوردهای خود در آن حضور خواهد یافت.

بر این اساس، پس از برگزاری موفق اولین نمایشگاه تراکنش ایران ( (ITE ۲۰۱۶ ، دومین دوره این نمایشگاه با حضور بانک‌ها، مؤسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های پرداخت (PSPها)، تولید‌کنندگان سخت‌افزار و نرم‌افزار در صنعت بانک‌داری و پرداخت، شرکت‌های خارجی فعال در عرصه فناوری اطلاعات صنایع مالی‌، سازمان‌های ارائه‌دهنده خدمات فناوری اطلاعات همگانی‌، ارائه‌دهندگان خدمات و راه‌کارهای پرداخت الکترونیک و شرکت‌های تازه کار و صاحبان ایده‌های نوین در حوزه صنایع مالی و بانکی برگزار خواهد شد.

بانک شهر نیز به عنوان پیشتاز در ارائه خدمات نوین بانکی به طور گسترده در این نمایشگاه حضور دارد و به معرفی خدمات بانکی به ویژه در حوزه بانکداری الکترونیک می‌پردازد.

در این نمایشگاه، ۴ سمینار با موضوعات اعتبار سنجی، امنیت، core banking، کارت و پرداخت، اجرا و برگزاری نشست تخصصی، ۶۰ کارگاه معرفی محصول ،۲۰ تالار گفتگو، ۸ کارگاه تجاری ، ۹کارگاه آموزشی و ۳ جشنواره شرکت‌های استارت آپی در روزهای نمایشگاه، از دیگر برنامه‌های این نمایشگاه است.

دومین نمایشگاه تخصصی تراکنش ایران( ITE) در روزهای ۱۱ تا ۱۳ آبان‌ماه مصادف با ۱ تا ۳ نوامبر در محل مجتمع نمایشگاهی شهر تهران واقع در بوستان گفتگو برگزار می‌شود.

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات