دعوت FA از جرارد و لمپارد برای حضور در دوره های مربیگری


دعوت FA از جرارد و لمپارد برای حضور در دوره های مربیگری

انجمن ورزش فوتبال بریتانیا، دو ستاره حال حاضر MLS را به عنوان مربیان آینده‌ بریتانیا مد نظر گیرد.

تصویر و عکس   فراخوان FA از جرارد و لمپارد برای وجود در دوره های مربیگری

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، حدود یک ماه پیش درپی اخراج سم آلاردایس، گرث ساوت گیت، ملی پوش سابق بریتانیا از سوی انجمن ورزش فوتبال بریتانیا به عنوان مربی موقت سه شیر برگزیده شد. آلاردایس به جرم امضای یک معاهده ۴۰۰هزار پوندی با شماری تاجر ورزش فوتبال به قصد تعلیم دور زدن واسطه های نقل و انتقالاتی از سمتش اخراج شد. انجمن ورزش فوتبال بریتانیا اکنون قصد دارد در برنامه ای اسطوره های ورزش فوتبال این کشور را کم کم وارد عرصه مربیگری در سطح ملی کند.

روزنامه «سان» در خبری خصوصی مدعی شد که مدیران انجمن ورزش فوتبال بریتانیا (FA) از فرانک لمپارد و جرارد پیکه، بازیکنان سابق سه شیر خواسته اند هر چه با سرعت تر دوره های مربیگری خود را گذرانند تا به تیم ملی بریتانیا یاری رسانند. البته FA هنوز به این دو ملی پوش سابق سفارش نکرده که قادر هستند مدارج مربیگری حرفه ای را خیلی زودتر از موعد مقرر گذرانند. دوره های مربیگری انجمن ورزش فوتبال بریتانیا چهار سال به طول می انجامد.

بر اساس این گزارش، با این حال FA مد نظر گیرد برای جرارد ۳۶ ساله و لمپارد ۳۸ ساله استثنا قائل شود و مقررات خود را در رابطه با آنها نادیده بگیرد تا او این دو اسطوره ورزش فوتبال بریتانیا هر چه با سرعتتر به ورزش فوتبال بریتانیا آمپول زده شوند و بازیکنان جوان تیم های پایه بریتانیا را زیرنظر بگیرند. انجمن ورزش فوتبال بریتانیا به لمپارد و جرارد سفارش خواهد کرد که دوره های مربیگری را به مکان چهار سال در دو سال گذرانند.

«سان» همچنین گزارش کرد که لمپارد این فراخوان انجمن ورزش فوتبال بریتانیا را پذیرفته و جرارد هم چشم انتظار انتها فصل است تا نگاه بکند آیا واقعا از تیم شهر لس آنجلس گلکسی طلاق خواهد گرفت یا خیر.

پیش از این ستاره هایی همچون تیری آنری و دیوید ژینولا ناچار شده اند دوره های مربیگری خود را به ترتیب در ایرلند و ولز بگذارنند چون FA از پذیرش آنها برای سپری کردن سریع دوره های مربیگری جنگ جو زده بود.

*با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد*

تهیه از: ستاره ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا که رايت منصور پادشاه رسيد
««« »»»
نويد فتح و بشارت به مهر و ماه رسيد

دعوت FA از جرارد و لمپارد برای حضور در دوره های مربیگری

TT / 122 — TP / 36%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات