اسپالتی: برابر امپولی ضعیف بازی کردیم/ روی صلاح خطای پنالتی نشد


اسپالتی: برابر امپولی ضعیف بازی کردیم/ روی صلاح خطای پنالتی نشد

سرمربی تیم ورزش فوتبال رم توقف شاگردانش در منزل امپولی را نتیجه بازی ضعیف آنها آگاهی داشت و اعتراف کرد که تصمیم داور برای نگرفتن یک پنالتی به سود تیم او درست بوده است.

تصویر و عکس   اسپالتی: برابر امپولی ضعیف بازی کردیم/ روی صلاح خطای پنالتی نشد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، لوچانو اسپالتی بعد از تساوی بدون گل رم مقابل امپولی در هفته یازدهم سری A، این نتیجه را تاوان بازی ضعیف شاگردان خود آگاهی داشت.

رم ۶۰ درصد از وقت بازی مالکیت توپ را در اختیار داشت و ۲۳ شوت هم به سمت چارچوب زد که البته هیچ یک از آنها باعث نشد به گل برسد، اتفاقی که به نگاه اسپالتی نتیجه ضربات به پایان رساننده ضعیف شاگردانش بوده است.

او نقل کرد: ما رحلت کرده بازی هایی سفتتر از این را برده ایم. لوکاژ اسکوروپسکی (دروازه بان رم که در حال حاضر به صورت قرضی برای امپولی بازی می کند) عملکرد خوبی داشت و نمایان کرد که یک بازیکن حرفه ای است. برخلاف ما، او کارش را به درستی به انجام رساند. امپولی تیمی مرتب نمایان کرد و همه بازیکنانش در پاسداری شرکت می کردند؛ البته شرایط نامناسب چمن زمین بازی هم کار ما را برای پاسکاری و به گردش درآوردن با سرعت توپ سخت کرد و پیوسته خطر غافلگیری در ضدحملات را احساس می کردیم.

اسپالتی اضافه کرد: ما موقعیت های گلزنی زیادی داشتیم، اما همه آنها را از دست دادیم که البته بخش زیادی از فرصت های ما را لوکاژ کنترل کرد. بازی تیم ما با بهره گیری از تاکتیک خط پاسداری سه نفره خوب تر شده است، اما در این بازی، در پاس دادن توپ و ایجاد فضاهای ضروری برای موقعیت سازی معضل داشتیم.

یکی از اتفاقات اصلی بازی رم، کشیده شدن پیراهن محمد صلاح، هافبک رم در محوطه جریمه امپولی بود که نه تنها یک پنالتی برای جالوروسی همراه با نداشت بلکه داور را به تصور تمارض بازیکن مصری رم، مجاب کرد به بازیکن سابق چلسی هشدار بدهد.

اسپالتی در این خصوص تأکید کرد: پنالتی؟ بستگی دارد که این سؤال را از چه کسی سؤال بکنید. گاهی اوقات فقط یک تماس و یا یک برخورد برای پنالتی اعلام شدن کافی است و گاهی اوقات دیگر باید اتفاقی بزرگ تر رخ دهد. پیراهن صلاح کمی کشیده شد، اگرچه به نگاه من خطای پنالتی رخ نداد.

***نظرات شما مايه دلگرمى ماست***

نگارنده: سوسن چ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هنگام وداع تو ز بس گريه که کردم
««« »»»
دور از رخ تو چشم مرا نور نماندست

اسپالتی: برابر امپولی ضعیف بازی کردیم/ روی صلاح خطای پنالتی نشد

TT / 66 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال