نوراللهی در یک صورت می تواند از پرسپولیس جدا شود


نوراللهی در یک صورت می تواند از پرسپولیس جدا شود

هافبک ناراضی تیم ورزش فوتبال پرسپولیس در یک صورت بدون معضل می‌تواند از این تیم طلاق گیرد.

تصویر و عکس   نوراللهی در یک صورت می تواند از پرسپولیس طلاق گیرد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، نیمکت نشینی احمد نوراللهی در پرسپولیس دلخوری این بازیکن را همراه با داشته است و چه بسا چنانچه او این شرایط را در تیمش نمییافت، الان ملی پوش بود.

هافبک شماره هشت سرخپوشان مدت زیادی است که از شرایط خود در این تیم راضی نیست و حتی عملکرد خوب او در ملاقات پرسپولیس و سپاهان هم موجب نشد که شانسی برای وجود در مخلوط عمده یابد. با توجه به این که پرسپولیس فقط با یک هافبک پاسداری ای بازی می کند و نوع بازی کمال موفقی نیا نسبت به نوراللهی پاسداری ای تر است، برانکو شماره ۱۱ سرخپوشان را برای دستگاه مدنظرش، ترجیح می دهد.

با شرایط موجود در پرسپولیس نوراللهی فقط در صورت مصدومیت و یا محرومیت موفقی نیا می تواند شانس وجود در مخلوط عمده تیمش را یابد و همین مسئله موجب شده است که بر آن بشود در نیم فصل تغییر تیم دهد. از تیم تراکتورسازی به عنوان تیم آینده نوراللهی یاد می شود، اما این در حالی است که باشگاه تبریزی فعلاً پیشنهاد مجلسی به این بازیکن پیشنهاد نکرده و همه چیز در حد پیغام بوده است.

مورد قابل توجه این که نوراللهی فقط در صورتی که از تراکتورسازی پیشنهاد داشته باشد پرسپولیس را ترک می کند. علت این مسئله این است که نوراللهی هنوز خدمت زمان جنگ جوای را نگذرانده و در حال حاضر دانشجوست. چنانچه این بازیکن تصمیم به انصراف از ادامه تحصیل بگیرد آن زمان او به صورت قانونی دیگر قادر نیست در پرسپولیس بازی کند و حتماً باید به تیم ارتشی بپیوندد.

پرسپولیسی ها برای حفظ نوراللهی باید شرایط را برای او عوض کنند در غیر این صورت احتمال این که نوراللهی از ادامه تحصیل انصراف دهد، خیلی زیاد است و باشگاه تراکتورسازی نیز می تواند بدون گرفتاری هافبک پاسداری ای پرسپولیس را جانشین سینا عشوری کند.

*********************

تهیه شده توسط: شهروز ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرو به خانه ارباب بی‌مروت دهر
««« »»»
که گنج عافيتت در سرای خويشتن است

نوراللهی در یک صورت می تواند از پرسپولیس جدا شود

TT / 74 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات