تاکید ترامپ بر نفاق دموکرات ها و تقلب رسانه ها درباره پرونده ایمیل های کلینتون


تاکید ترامپ بر نفاق دموکرات ها و تقلب رسانه ها درباره پرونده ایمیل های کلینتون

خبرگزاری فارس: تاکید ترامپ بر نفاق دموکرات‌ها و تقلب رسانه‌ها درباره پرونده ایمیل‌های کلینتون

نامزد جمهوریخواه رای گیری رئیس جمهور ایالات متحده تاکید کرد که قبل از اعلام ازسرگیری پژوهش درباره ایمیل‌های خانم هیلاری کلینتون، دموکرات‌ها مدیر اف‌بی‌آی را تحسین می‌کردند اما حالا به او می‌تازند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در حالی که کمتر از ۱۰ روز تا موعد عمده رای گیری رئیس جمهور ایالات متحده باقی است، جنجال بر سر ازسرگیری تحقیقات اف بی آی درباره پرونده ایمیل های خانم هیلاری کلینتون ادامه دارد.

روز جمعه و با ارسال نامه مدیر اف بی آی به نمایندگان کنگره ایالات متحده در خصوص یافت شدن مدارک تازه در خصوص پرونده پر سر و صدا ایمیل های خانم هیلاری کلینتون، این نهاد فدرال بار دیگر تحقیقات درباره این پرونده را از سر گرفت.

ازسرگیری تحقیقات درباره پرونده نامزد دموکرات رای گیری رئیس جمهور ایالات متحده، با عکس العمل تند خانم هیلاری کلینتون و حامیانش قرار گرفته است.

در اردوگاه جمهوریخواه، ازسرگیری تحقیقات اف بی آی نکته استقبال جناب آقای دونالد ترامپ و حامیانش قرار گرفته و آنها بار دیگر بر این بحث اصرار دارند که «خانم هیلاری کلینتون گناهکار است».

حالا آقای ترامپ در توییتر شخصی خود با اشاره به مواضع دموکرات ها و کلینتون علیه اف بی آی، بر نفاق و دو رویی آنها در قبال این پرونده تاکید کرده است.

نامزد جمهوریخواه نگاشت: «تا همین چندین روز قبل، هیلاری و دموکرات ها (جیمز) کامی مدیر اف بی آی را تحسین کرده و پسندیدند».

او ادامه داد: «شواهد گسترده ای(درباره پرونده ایمیل ها) موجود بود و از نخست هم نباید این همه تاخیر موجود میبود».

نامزد جمهوریخواه که بارها تاکید کرده، رسانه ها در ایالات متحده پشتیبان خانم هیلاری کلینتون بوده اند، باز هم این بحث را تکرار کرد.

ترامپ نگاشت: «مکان حیرت و تعجب است. توییتر، گوگل و فیس بوک در حال دفن کردن داستان تحقیقات اف بی آی از کلینتون هستند. چه مقدار رسانه ها متقلب هستند».

___________________________________

تهیه و تدوین: بنفشه ب.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خوشم آمد که سحر خسرو خاور می‌گفت
««« »»»
با همه پادشهی بنده تورانشاهم

تاکید ترامپ بر نفاق دموکرات ها و تقلب رسانه ها درباره پرونده ایمیل های کلینتون

TT / 87 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات