انصاری: امیدوارم لایق فراخوان به تیم ملی باشم :: ورزش سه


انصاری: امیدوارم لایق دعوت به تیم ملی باشم :: ورزش سه

مدافع ملی پوش تیم ورزش فوتبال پرسپولیس نقل کرد: در لیگ شرایط خوبی داریم اما چنانچه از حالا بخواهیم به فکر قهرمان شدن فرو برویم از اصل داستان که قهرمانی در لیگ برتر است جا می‌مانیم.

تصویر و عکس انصاری: امیدوارم لایق دعوت به تیم ملی باشم :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه” و به نقل از فارس، محمد انصاری، در خصوص دعوت شدنش به تیم ملی نقل کرد: به هر حال من هم مانند هر بازیکنی از دعوت به تیم ملی شادم و امیدوارم که لایق این باشم تا در تیم ملی حاضر باشم.

وی در رابطه با این که آیا واقعا انتظار فرا خوانده شدن به این اردوی تیم ملی را هم داشت اضافه کرد: من بازیکنی نیستم که خودم را از قبل فرا خوانده شده به تیم ملی آگاهی بدارم. برای همین سعی می‌کنم در همه بازیها خوب ترین عملکرد را داشته باشم تا با حفظ امادگی و در صورتی که مربیان تیم ملی صلاح آگاهی بدارند به تیم ملی فرا خوانده شوم.

مدافع ملی پوش تیم پرسپولیس در رابطه با این که او در تیم باشگاهی‌اش پاسداری میانی بازی می‌کند اما به نگاه می‌رسد در تیم ملی به عنوان مدافع کناری فرا خوانده شده بیان داشت: من از این مسئله اطلاعی ندارم و تنها چیزی که می‌دانم این است که به عنوان یک مدافع به تیم ملی فرا خوانده شدم و این کادر فنی تیم ملی است که تشخیص می‌دهد من کجا بازی کنم. هر کجا آنها بگویند بازی می‌کنم و مانند یک جنگ جو برای کشورم می‌جنگم.

انصاری در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا در پست پاسداری وسط قادر بوده جا بیفتد نقل کرد: حقیقت این است که نسبت به بازی‌های اولی که پاسداری وسط بازی می کردم الان راحت‌ترم به این علت که تجربه‌ام بیشتر شده است اما باید بهتر از این هم بشوم. بازی در این پست به گونه‌ای است که شما هرچه بیشتر بازی کنی تجربه‌ات بیشتر می‌شود و من هم باید بیشتر بازی کنم تا شرایطم بهتر شود.

وی درباره ملاقات تیم ملی مقابل کشور سوریه و بازی کردن در زمینی که هواداران تیم ملی کمتر هستند ادامه داد: بازی با کشور سوریه بازی خیلی ویژه ای نیست به این علت که مانند سایر بازی‌های تیم ملی است که باید با همه توان و برای پیروزی وارد زمین شویم. ما برای صعود به جام جهانی باید همه بازی‌ها را ببریم و نباید برای ما فرق کند که با چه تیمی بازی می‌کنیم. درباره حضور تماشاگران هم باید نقل بکنیم که به هر حال مانند بازی در ایران تماشاگر نخواهیم داشت اما مطمئنا ایرانی‌های مقیم مالزی از ما پشتیبانی خواهند کرد و تیم ملی را تنها نمی‌گذارند. قطعا از نقش پر رنگ تماشاگران در پشتیبانی از تیم ملی نمی‌توان بی فرق گذشت.

انصاری در رابطه با این که چه مقدار احتمال می‌دهد مقابل کشور سوریه برای تیم ملی بازی کند اضافه کرد: این به تصمیم کادر فنی برمی‌گردد. تکلیف من به عنوان یک بازیکن فقط خوب تمرین کردن است و این که بازی کنم یا نه را کادر فنی تشخیص می‌دهد اما شرایط در تیم ملی به گونه‌ای است که فرق نمی‌کند کدام بازیکن به زمین برود چون هدف همه ما موفقیت تیم ملی است و مطمئنا هر بازیکنی به میدان برود با همه توان بازی خواهد کرد.

ملی پوش ایران در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا رویای حضور در جام جهانی را در سر داری بیان داشت: مطمئنا این ارزوی هر فوتبالیستی است اما همه بازیکنان این شانس را دارند که به تیم ملی فرا خوانده شوند کسی نمی‌تواند از حالا خودش را در جام جهانی نگاه بکند. من هم مانند بقیه بازیکنان امیدوارم که ابتدا تیم ملی به جام جهانی صعود کند و سپس در لیست بازیکنان اعزامی به جام جهانی باشم.

انصاری در خصوص حالت پرسپولیس و این که خیلی‌ها این تیم را شانس نخست قهرمانی می‌دانند ادامه داد: خوشبختانه پرسپولیس شرایط خوبی دارد و امیدوارم که در بازی‌های باقی مانده هم این حالت ادامه داشته باشد. درباره قهرمانی هم باید نقل بکنیم ما اصلا به جوانب فکر نمی‌کنیم و کار خودمان را انجام می‌دهیم. ما باید در هر بازی خوب ترین عملکرد را داشته باشیم و چنانچه بخواهیم از الان به فکر قهرمان شدن برویم مطمئنا از اصل قضیه که قهرمانی در لیگ برتر است جا می‌مانیم.

**************

نگارنده : سيامك ع.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حکم مستوری و مستی همه بر خاتم تست
««« »»»
کس ندانست که آخر به چه حالت برود

انصاری: امیدوارم لایق فراخوان به تیم ملی باشم :: ورزش سه

TT / 153 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال