اظهارات جنگ طلبانه مقام اماراتی علیه ایران


اظهارات جنگ طلبانه مقام اماراتی علیه ایران

خبرگزاری فارس: توضیحات جنگ‌طلبانه مقام اماراتی علیه کشورمان

معاون ریاست پلیس دبی تنها راه رویارویی با کشورمان را دستیابی به «سلاح‌ ویرانگر» برای نشانه گرفتن آن توصیف و کشورهای عربی را به این بحث تشویق کرد.

به اعلان سرزه و به نقل از گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «ضاحی خلفان» معاون سرپرست پلیس دبی از کشورهای حوزه خلیج همیشگی فارس درخواست «سلاح‌ ویرانگر» برای رویارویی با تهدیدات کشورمان به دست بیاورند.

بر اساس گزارش وبگاه «ارم‌ نیوز»، خلفان در صفحه توییتر خود نگاشت: کشورمان بازداشته نمی‌شود مگر هنگامی که قدرت‌های عربی خلیج (فارس) «سلاح‌ ویرانگر» در اختیار داشته باشند که عمق کشورمان را هدف قرار بگیرند و آن وقت است که تروریست‌ها معنی قرار می داری همسایگی را درک خواهند کرد.

وی در ادامه ادبیات کشور عربستان که نیروهای محور مستحکمت را تروریست می‌نامند، اضافه کرد: جمهوری تروریسم کشورمان اقدام به اعزام کردن اسلحه بیشتر برای حوثی‌ها می‌کند… آیا واقعا شکی در نیت‌های کشورمان باقی مانده است؟

ارم‌نیوز اضافه کرد: خلفان توضیح نداده که قصد وی از دارا بودن اینچنین سلاح‌هایی، تحقق توازن و اجبار کشورمان بر انتها دادن به مداخله در دولت‌های ناحیه بوده یا این که منظور او هجوم به کشورمان در برهه کنونی است.

اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد

گردآورنده: بنفشه ب.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زاهد خلوت نشين دوش به ميخانه شد
««« »»»
از سر پيمان برفت با سر پيمانه شد

اظهارات جنگ طلبانه مقام اماراتی علیه ایران

TT / 51 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال