سلطانی فر: با کارلوس کی روش در جام بین المللی می درخشیم :: ورزش سه


سلطانی فر: با کی روش در جام جهانی می درخشیم :: ورزش سه

گزینه دولت برای تصدی سمت وزارت ورزش و جوانان نسبت به ورزش فوتبال نگاه کرد مثبتی دارد و کی روش را یک مربی باهوش آگاهی میدارد.

عکس پادشاه ای فر: با کی روش در جام جهانی می درخشیم :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش‌سه”، مسعود پادشاه ای فر در مصاحبه ای نگاه اش درباره ورزش فوتبال کشورمان را اینطور اظهار کرد: یکی از مسائل اهمیتی می داری که باید در دستور کار خود گذاریم، مربوط به مسابقات مقدماتی جام جهانی ورزش فوتبال است. تیم ملی باید صعودی مقتدرانه داشته باشد. خوشبختانه نتایج خوبی در ۴ بازی گذشته حاصل شده و من امیدوارم صعودی مقتدرانه و خوب داشته باشیم. انشاءالله تیمی خواهیم داشت تا در جام جهانی ۲۰۱۸ نیز نتایج خوب تری کسب کند.

زمانی از وزیر توصیه ای ورزش درباره کی روش پرسش شد، اینطور عکس العمل نمایان کرد: نتایج و عملکرد کی‌روش موفقیت‌آمیز بوده و او مربی باهوش و باتجربه‌ای است. این مربی دارای تفسیر است و کارنامه خوبی از خودش برجای قرار داده است. امیدواریم به همین ترتیب ادامه یابد تا هم در مقدماتی دستاورد خوبی داشته باشیم و هم در جام جهانی نتایج خوبی بگیریم.

پادشاه ای فر اینطور گفتمانهایش را به انتها برد: این که در اولین روز چه کاری می‌کنیم که ورزش کشور متحول می‌شود حرف کارشناسی نیست. ما معضلات گوناگونی داریم؛ اصلاح ساختار و همچنین رویکردهایی که باید در بخش جوانان و ورزش داشته باشیم. امیدوارم امور جاری را دنبال کرده و برنامه‌های دیگر را برای مسابقات جلو رو فراهم کنیم. هم این که ورزش فوتبال از مسابقات مقدماتی سربلند بیرون بیاید و به جام جهانی صعود کند. برنامه‌ریزی جدی خواهیم داشت تا در مسابقات المپیک وجود خوبی داشته باشیم.

**ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد**

نگارنده: شرمين م.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بخواه جان و دل از بنده و روان بستان
««« »»»
که حکم بر سر آزادگان روان داری

سلطانی فر: با کارلوس کی روش در جام بین المللی می درخشیم :: ورزش سه

TT / 81 — TP / 32%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال