ارتش سوریه «منیان» را پس گرفت/ پاکسازی ۷۰ درصد «ضاحیه الاسد» از لوث تکفیری ها (۲ عکس)


ارتش سوریه «منیان» را پس گرفت/ پاکسازی ۷۰ درصد «ضاحیه الاسد» از لوث تکفیری ها

منابع سوری تاکید کردند در حال حاضر نیروهای ارتش کشور سوریه زمام امور را در غرب حلب کاملا در اختیار دارند و اکثر بخش‌هایی را که طی دو روز اخیر از دست داده بودند، از تروریست‌های تکفیری بازپس گرفتند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس   ارتش کشور سوریه «منیان» را پس گرفت/ تطهیر ۷۰ درصد «ضاحیه الاسد» از لوث تکفیری ها

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از کشور سوریه، نیروهای ارتش کشور سوریه در پاسخ دادن به تجاوزات گروه های تروریستی در غرب حلب درنگ نکردند و با یک ضد هجوم با سرعت، مهار اوضاع را به دست گرفته و بیشتر بخش هایی را که طی دو روز پیش در حملات گسترده تروریست های تکفیری از دست داده بودند، بازپس گرفتند.

یک منبع ارتشی مجلسی نقل کرد یگان های ارتش کشور سوریه با همکاری نیروهای حامی از چند محور جنوب و غرب حلب به تروریست ها هجوم کردند و به طور کامل شهرک منیان را از لوث تروریست ها تطهیر کرده و گروه های تروریستی را که به برخی ساختمان ها در ناحیه ضاحیه الاسد رخنه کرده بودند، در محاصره قرار داده و خسارت ها و تلفات سنگین به آنها وارد کردند، همچنین در این عملیات، هشت تروریست جیش الفتح دستگیر شدند.

خبرنگار تسنیم به نقل از منابع میدانی گزارش داد در حال حاضر عملیات ارتش کشور سوریه بر ناحیه ضاحیه الاسد متمرکز است تا بخش هایی را که در این ناحیه از دست داد، بازپس بگیرد، ارتش کشور سوریه در حال حاضر بر هفتاد درصد این ناحیه مسلط شده اند.

از سوی دیگر ارتش کشور سوریه هجوم گروه های تروریستی به برنامه سه هزار سیستم را دفع کردند، تروریست ها ماشین بمب قرار دهی شده را در وارد شدنی ناحیه منفجر کرده بودند، گروه های تروریستی با هدف ایجاد شکاف بر این محور متمرکز شدند تا بتوانند به آپارتمانهای مسکونی رخنه کرده و راه ارتباطاتی به فرهنگستان ارتشی در غرب حلب را ببندند.

نیروهای ارتش همچنین یک سیستم تانک تروریست ها را با موشک هدایت شونده در جنوب ضاحیه الاسد منهدم کردند، همچنین یک ماشین بمب قرار دهی شده تروریست ها در برنامه مسکونی ۱۰۷۰ پیش از رسیدن به مواضع ارتش منهدم شد که به هلاکت تعداد زیادی از تروریست های مهاجم منجر شد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   ارتش کشور سوریه «منیان» را پس گرفت/ تطهیر ۷۰ درصد «ضاحیه الاسد» از لوث تکفیری ها

جنگنده های ارتش کشور سوریه هم خطوط مدد منتقل کنی به گروه های تروریستی از سمت حومه ادلب را نشانه گرفته اند، اخباری هم رسیده مبنی بر اینکه سرکردگان گروه های تروریستی به نیروهای خود در حومه ادلب و حومه غربی حلب با هدف مدد به تروریست ها در درون ضاحیه الاسد آماده باش داده تا مانع مهار کامل آن توسط ارتش شوند، زیرا بازپس گیری ضاحیه الاسد به معنای این است که امور برای تروریست ها به نقطه صفر بازگشته با توجه به اینکه آنها تجاوزات تازه خود به حلب را با نام ادعایی حماسه بزرگ حلب از روز جمعه شروع کرده اند و آنچه تا کنون به دست آورده اند، نمی شود به عنوان پیروزی قلمداد کرد، زیرا آنها تنها قادر بوده اند رخنه ای به ناحیه ضاحیه الاسد بوجود آورده و تمام حملاتشان در تمام محورهای جبهه غربی حلب شکست خورده است.

*********************

نگارنده : آريا خ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

می دوساله و محبوب چارده ساله
««« »»»
همين بس است مرا صحبت صغير و کبير

ارتش سوریه «منیان» را پس گرفت/ پاکسازی ۷۰ درصد «ضاحیه الاسد» از لوث تکفیری ها (۲ عکس)

TT / 106 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال