ایرانی ها که به حج می آمدند زاد و ولد زنان ما را کم کردند


خبرهای دغ روز

ایرانی ها که به حج می آمدند زاد و ولد زنان ما را کم کردند

بخش فارسی اسپوتنیک به قلم عماد آبشناس نوشت: روز گذشته یکی از کانال‌های وابسته به عربستان سعودی را نگاه می‌کردم که کارشناس آن آمد و اظهار داشت کم آبی و کمبود زاد و ولد در عربستان سعودی هم تقصیر ایران است!

وی در تحلیل خود اظهار می‌داشت ایرانی‌ها ابرها را قبل از رسیدن به عربستان سعودی بارور می‌کنند و آب آن را میگیرند و “ابر‌های خشک به عربستان می‌فرستند!!!” همچنین نوعی ویروس توسط ایرانی‌ها در عربستان سعودی زمانی که به حج می‌آمدند پخش شده که سعودی‌ها زاد و ولد نداشته باشند.

با توجه به اینکه میانگین فرزندآوری در عربستان سعودی حدود پنج بچه در هر خانوار است ﴿در حالی که میانگین فرزندآوری در ایران 1.8 بچه است﴾ نمی‌دانم اگر این ویروس در عربستان پخش نشده بود چه اتفاقی ممکن بود پیش بیاید؟. عربستان سعودی بیش از یکسال و نیم است با انواع و اقسام تسلیحات تحریم شده بین المللی، مردم بی‌گناه یمن را قتل عام می‌کند و همه مراکز فرهنگی و دینی و معابد و مدارس و بیمارستان‌ها و مراسم عروسی و عزا و… را هدف قرار می‌دهد و پیر و جوان و زن و مرد را به خون می‌کشد، سپس وقتی یمنی‌ها یک موشک به سمت جده پرتاب می‌کنند زمین و زمان را به هم می‌دوزند که هدف اصلی مکه بوده اما موشک به جده اصابت کرده است!. سپس مدعی می‌شوند که ایرانی‌ها این موشکها را به حوثی‌ها رسانده‌اند تا مکه را هدف قرار دهند و اسلام در خطر است.

ساده‌ترین کارشناسان نظامی هم می‌توانند تشخیص دهند که موشک به سمت جده یا مکه که فاصله شان با هم شصت و پنج کیلومتر است و در دو زاویه مختلف قرار دارند پرتاب شده یا نه. حتی در صورتی که انصار الله می‌خواستند مکه را هدف قرار دهند، با توجه به فاصله مکه تا مرز‌های یمن و فاصله جده تا مرز‌های یمن، مکه به مرز‌های یمن نزدیک‌تر است! یعنی موشک حد اقل شصت و پنج کیلومتر بیشتر پرواز کرده تا به جده برسد.

اصلا کارشناس نظامی نیاز نیست! خودتان روی نقشه عربستان سعودی کافی است جای مکه و جده را نگاه کنید تا متوجه ماجرا شوید. اصل ماجرا در این است که انصار الله توانسته‌اند به موشک‌های دوربرد دسترسی پیدا کنند یا اینکه از قبل چنین موشک‌هایی را داشته‌اند و امروزه شروع کردند از آن استفاده کنند، و این موشک‌ها می‌توانند همه معادلات نظامی را تغییر دهند.

اگر هم که ایرانی‌ها به آنها رسانده‌اند که واقعا شاهکار کرده‌اند. با توجه به محاصره هوایی و زمینی و دریایی‌ای که عربستان سعودی و همپیمانانش طی یک سال و نیم اخیر بر یمن اعمال کرده‌اند، رساندن چنین موشک‌هایی به یمن نوعی شعبده‌بازی لژستیک و هنری نظامی به حساب می‌آید که ایرانی‌ها باید کلاس آن را برای دیگران برگزار کنند.

یمن یکی از کشورهایی است که به دلیل موقعیت استراتژیک آن، مرکز قاچاق انواع و اقسام تسلیحات به همه جای جهان به حساب می‌آمده و می‌آید و همه گروه‌ها و حتی کشورها می‌دانند که بازار سیاه سلاح یمن بزرگترین بازار سیاه اسلحه در جهان است. همه گروه‌های ستیزه جو هم طی چند دهه اخیر تسلیحات خود را از یمن تامین می‌کردند.

از جنبش فتح و حزب الله لبنان گرفته تا حماس و جهاد اسلامی در فلسطین اشغالی تا القاعده در افغانستان و عراق و سوریه و تا گروه‌های مختلف در آفریقا و شرق آسیا تا حتی اوروپا و… همه تسلیحات خود را همیشه از بازار سیاه یمن تهیه می‌کردند و میان قاچاقچیان اسلحه معروف بود که هر نوع سلاحی که اراده کنید را می‌توانید از یمن تهیه کنید، مشروط بر اینکه پول آن را داشته باشید.

در چند سال اخیر یمنی‌ها حتی مستندات و تکنولوژی ساخت سلاح‌های مختلف را نیز در اختیار داشتند که کشورها می‌توانستند برای خرید آن به یمن بروند. آمریکایی‌ها حتی چند فیلم در این زمینه تولید کردند. با توجه به این شرایط، قطعا یمنی‌ها انواع و اقسام سلاح‌ها و همچنین مستندات تولید برخی تسلیحات را در اختیار دارند و با توجه به شرایط بوجود آمده هیچ بعید نیست که یمنی‌ها دست به ساختن موشک‌های دوربرد هم زده باشند.

به هر حال نیاز، مادر اختراع است. قطعا با توجه به اینکه یمنی‌ها در قاچاق تسلیحات از کشور خود به کشورهای دیگر خبره بودند و هستند می‌توان توقع داشت که اینان بتوانند نیاز‌های خود را نیز قاچاق کنند و مواد اولیه ساخت موشک‌ها را تهیه کرده باشند.

ترس واقعی عربستان سعودی باید از آن باشد که یمنی‌ها توانسته‌اند موشک‌های سطح به دریا و سطح به سطح دور برد تولید کنند؛ موشک‌هایی که ممکن است بزودی به پایتخت عربستان سعودی یعنی ریاض هم برسد.

پرتاب یک یا دو موشک به سمت جده یا حتی جاهای دیگر ممکن است فقط آزمایش برد و دقت موشک‌ها باشد و نه هدف اصلی و اگر یمنی‌ها به این تکنولوژی دست یافته‌اند که بتوانند موشک‌های دوربرد تولید کنند، قطعا تلاش خواهند کرد موشک‌های خود را به هدف‌های حیاتی‌تر در عربستان سعودی برسانند.

سیر پرتاب موشک‌های یمنی‌ها نشان می‌دهد که روز به روز برد این موشک‌ها بیشتر می‌شود و روز به روز تهدید برای عربستان سعودی وهمپیمانانش بالاتر می‌رود. کاخ‌های شیشه‌ای آنها توان تحمل انفجار موشک‌های یمنی‌ها را نخواهد داشت و اولین موشکی که به ریاض یا ابوظبی اصابت کند قطعا اقتصاد این کشورها که تامین کننده سوخت تسلیحاتی جنگ آنها است را می‌تواند به آتش بکشد.

حال ببینید اگر یمنی‌ها به تکنورژی ساخت موشک‌های زمین به هوا دسترسی پیدا کرده باشند چه می‌شود!

در ضمن سعودی‌ها باید به این مساله توجه داشته باشند که موشک‌های ایرانی برد بالاتر و دقت بیشتری دارد، اما چون ایرانی‌ها فعلا از شرایطی که خود عربستانی‌ها برای خود تهیه کرده‌اند خرسند هستند، نیاز نمی‌بینند امتیازی به عربستان سعودی بدهند و امتیاز‌ها را در چنگ خود نگاه داشته‌اند.

مطالب پیشنهادی

اعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویراعدام میرزا رضا کرمانی قاتل ناصرالدین شاه + تصاویرطرح و برنامه های رستوران 7 میلیاردی برای مشتریانش + تصاویرطرح و برنامه های رستوران 7 میلیاردی برای مشتریانش + تصاویربرای دیدن گربه رئیس جمهور باید 3 بار میو میو کرد + تصاویربرای دیدن گربه رئیس جمهور باید 3 بار میو میو کرد + تصاویرازدواج پسر 12ساله با دخترعموی 11 ساله اش + عکسازدواج پسر 12ساله با دخترعموی 11 ساله اش + عکسمیزان درآمد صدا و سیما از تبلیغات و پیام های بازرگانیمیزان درآمد صدا و سیما از تبلیغات و پیام های بازرگانیتصادف خودرو لوکس دختر 18 ساله با تانک + عکستصادف خودرو لوکس دختر 18 ساله با تانک + عکسگرانترین کفش دنیا | کفشی با جنس طلای 18 عیارگرانترین کفش دنیا | کفشی با جنس طلای 18 عیارقیمت دلار, یورو + طلا و سکه 1 روز مانده به اول مهرقیمت دلار, یورو + طلا و سکه 1 روز مانده به اول مهرکنسرت های مهر ماه 95 (پاییز) در تهران  + زمان و مکانکنسرت های مهر ماه 95 (پاییز) در تهران + زمان و مکانخاص ترین ایستگاه صلواتی در قم + تصاویرخاص ترین ایستگاه صلواتی در قم + تصاویرسود بانکی 18 درصد | کاهش نرخ سود سپردهسود بانکی 18 درصد | کاهش نرخ سود سپردهشکنجه وحشیانه زن بی پناه و دخترانش + عکس های +18شکنجه وحشیانه زن بی پناه و دخترانش + عکس های +18

[ منبع این خبر سایت جدیده می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال