روحانی که با برکناری فانی اجازه شفاف سازی اختلاس ۸ هزار میلیاردی را نداد باید خودش پاسخگوی معلمان باشد


روحانی که با برکناری فانی اجازه شفاف سازی اختلاس ۸ هزار میلیاردی را نداد باید خودش پاسخگوی معلمان باشد

خبرگزاری فارس: روحانی که با برکناری فانی مجوز شفاف‌سازی اختلاس 8 هزار میلیاردی را نداد باید خودش پاسخگوی معلمان باشد

دبیر اجلاس اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی نقل کرد: ریاست جمهوری با کنارگذاشتن فانی مجوز نداد مجلس اختلاس ۸ هزار میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان را برای مردمان جلا دهد پس ضروری است که خود مرد روحانی پیش از تعیین وظیفه وزیر تازه این بحث را برای افکار عمومی جلا دهد.

مهدی کیانی دبیر اجلاس اسلامی دانشجویان دانشگاه خوارزمی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به کنارگذاشتن وزیر تعلیم و پروش پیش از شفاف‌سازی اختلاس ۸ هزار میلیاردی صندوق ذخیره فرهنگیان، نقل کرد: ریاست جمهوری با کنارگذاشتن فانی مجوز نداد مجلس بحث اختلاس در صندوق ذخیره فرهنگیان را با استیضاح وزیر تعلیم و پروش برای مردمان جلا دهد پس ضروری است که خود مرد روحانی  پیش از تعیین وظیفه وزیر تازه این بحث را برای افکار عمومی جلا دهد.

وی تاکید کرد: امروز فرهنگیان و معلمان از این که چنین اختلاسی انجام شده بسیار آزرده هستند و حداقل انتظارشان این بود که ریاست جمهوری بجای فانی فردی را به مجلس معرفی می‌کرد که بتواند به معضلات آنها رسیدگی کند ولی مرد روحانی به مکان معرفی یک فرد متدین و متعهد که بتواند اعتماد فرهنگیان را جلب کند، فردی را شناسانده که پشتیبان فتنه بوده و حاشیه‌های وزارتخانه را بیشتر خواهد کرد.

کیانی ادامه داد: معرفی یک فرد پشتیبان جریان فتنه به عنوان وزیر توصیه ای تعلیم و پرورش نشان می‌‌دهد که روحانی قصدی برای رفع معضلات عمده این وزارتخانه ندارد و تحول وزیر برای شدت بخشیدن به سیاسی کاری‌هاست.

*ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد*

گردآوری توسط: آرتين ص.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مردم ديده ما جز به رخت ناظر نيست
««« »»»
دل سرگشته ما غير تو را ذاکر نيست

روحانی که با برکناری فانی اجازه شفاف سازی اختلاس ۸ هزار میلیاردی را نداد باید خودش پاسخگوی معلمان باشد

TT / 58 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال