ارسال صدها پیام فرهنگیان به نمایندگان برای مخالفت با دانش آشتیانی


ارسال صدها پیام فرهنگیان به نمایندگان برای مخالفت با دانش آشتیانی

اکبر رنجبرزاده گفت: تا به حال صدها پیام از سوی فرهنگیان به نمایندگان داده شده تا مجلس به دانش‌آشتیانی رای اعتماد ندهد.

عکس   ارسال صدها پیام فرهنگیان به نمایندگان برای مخالفت با دانش آشتیانی

اکبر رنجبرزاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در مکالمه با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، با اشاره به محیط مجلس نسبت به رای اعتماد به گزینه های توصیه ای دولت برای تصدی وزارت تعلیم و پرورش، بیان کرد: احتمال رای آوری دانش آشتیانی در مجلس پایین است و محیط مجلس به نفع او نیست.

وی با بیان این که بدنه وزارت تعلیم و پرورش چندان نگاه مثبتی به دانش آشتیانی ندارند، تصریح کرد: دانش آشتیانی در بدنه تعلیم و پرورش واقع نبوده و چندان با این وزارتخانه آشنا نیست.

عضو هیئت رئیسه مجلس با تاکید بر این که وزارت تعلیم و پرورش وزارتخانه ای اصلی و حساس است، گفت: بیش از یک میلیون معلم و فرهنگی از ریاست جمهوری انتظار دارند که یک فرد توانمند، شایسته، مقتدر و آشنا به این وزارتخانه به مجلس شناسانده شود.

نماینده مردمان اسدآباد در مجلس به عکس العمل فرهنگیان نسبت به وزیر توصیه ای دولت اشاره و تصریح کرد: چنانچه فرهنگیان احساس کنند که وزیر توصیه ای دولت ضعیف است، یقینا عکس العمل منفی نمایان کرده و نسبت به مواضع دولت دلسرد می شوند.

عضو هیئت رئیسه با بیان این که رغبتی از سوی فرهنگیان برای رای دادن به دانش آشتیانی حضور ندارد، عنوان کرد: تا به حال تماسی از سوی فرهنگیان برای رای به وزیر توصیه ای با نمایندگان انجام نشده است اما صدها پیام از سوی فرهنگیان برای رای نیاوردن وزیر توصیه ای تعلیم و پرورش به نمایندگان ارسال شده است.

همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد

گردآورنده: پاكبانو ک.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گرم از دست برخيزد که با دلدار بنشينم
««« »»»
ز جام وصل می‌نوشم ز باغ عيش گل چينم

ارسال صدها پیام فرهنگیان به نمایندگان برای مخالفت با دانش آشتیانی

TT / 52 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال