حضور ناوگروه ایران در آب های شرق آفریقا موجب برقراری امنیت شده است


حضور ناوگروه ایران در آب های شرق آفریقا موجب برقراری امنیت شده است

فرمانده ناوگروه ۴۴ ارتش نقل کرد: در دیداری که با معاون عملیات ارتش تانزانیا داشتیم وی اذعان داشت وجود ناوگروه نیروی دریایی ارتش ایران در آب‌های شرق قاره آفریقا باعث برقراری امنیت در این ناحیه شده است.

تصویر و عکس   وجود ناوگروه ایران در آب های شرق آفریقا باعث برقراری امنیت شده است

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی ارتش، کارکنان ناوگروه ۴۴ نیروی دریایی ارتش در جشن شامی که توسط سفارت ایران در کشور تانزانیا تدارک نگاه شده بود شرکت کردند.

در این مهمانی دریاداردوم سید امید گلستانه فرمانده ناوگروه ۴۴ خلال قدردانی از زحمات کارکنان سفارت درمدت وجود در بندر دارالسلام بیان داشت: وجود ناوگروه رزمی نیروی دریایی ارتش درآبهای آزاد وهمچنین سواحل کشورهای جنوب شرقی آفریقا بنا به تدابیر فرماندهی معظم کل قوا است.

وی اضافه کرد:در دیداری که با معاون عملیات و اطلاعات ستاد ارتش تانزانیا داشتیم وی اذعان داشت وجود ناوگروه نیروی دریایی ارتش ایران در آب های شرق قاره آفریقا باعث برقراری امنیت در این ناحیه شده است و تکلیف نیروی دریایی کشورهای این ناحیه را در بعد امنیت ،ساده و راحت کرده است.

ناوگروه ۴۴ نیروی دریایی ارتش به منظور ابلاغ پیام صلح و رفیقی و تحکیم روابط فی ما بین صبح شنبه در بندر دار السلام تانزانیا پهلو گرفت.

—لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد—

تهیه از : آفتاب ف.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بس شکر بازگويم در بندگی خواجه
««« »»»
گر اوفتد به دستم آن ميوه رسيده

حضور ناوگروه ایران در آب های شرق آفریقا موجب برقراری امنیت شده است

TT / 44 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال