مجلس در رای اعتماد به وزرای پیشنهادی، "انقلابی" عمل کند


مجلس در رای اعتماد به وزرای پیشنهادی، "انقلابی" عمل کند

پیام مرادی با بیان این که وجود و نقش مؤثر در فتنه ۸۸ همچنان خط سرخ نمایندگان در رأی اعتماد به وزراست، گفت: نمایندگان مجلس در رأی اعتماد به وزرای توصیه ای دولت انقلابی عمل کنند.

تصویر و عکس مجلس در رای اعتماد به وزرای توصیه ای، "انقلابی" عمل کند

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، پیام مرادی مسئول سیاسی اجلاس اسلامی دانشجویان مستقل در مکالمه با تسنیم، درباره تغییرات اخیر کابینه و استعفای ۳ وزیر دولت یازدهم، گفت: وزرای دولت عمدتا به لحاظ فکری و جسمانی ناتوان هستند و از لحافظ فکری نیز ایده های تازه ای ندارند که ترمیم کابینه زودتر از اینها باید انجام می شد.

وی با تأکید بر این که جامعه دانشجویی کشور فی نفسه از تغییرات به وجود آمده در کابینه دولت پشتیبانی می کند، افزود: با توجه به این که مردمان تغییر ویژه ای در اقتصاد شاهد نبوده اند از تغییرات فعلی کابینه استقبال می کنند اما این تغییرات باید در راستای تحول در حیات مردمان و وضع معیشتی شان باشد و جنبه اقدامات سیاسی در جهت انتخابات نداشته باشد.

مسئول سیاسی اجلاس اسلامی دانشجویان مستقل با سبک این پرسش که دولت اگه درپی پیشرفت شرایط کشور و برآورده کردن خواسته های مردمان است، به چه دلیل وزرای اقتصاد و صنعت را که رکود بی سابقه ای در کشور بوجود آورده اند را عوض نمیکند؟ گفت: اگه دولت واقعا درپی اصلاح امور و وضع معیشتی مردمان است، تغییرات در کابینه می بایست در حوزه های صنعتی و کشاورزی انجام شود.

مرادی افزود: دولت اگه درپی حفظ منافع کشور است، به چه دلیل در وزارت نفت و شخص مرد زنگنه و دوستانش تحولی بوجود نمییاورد؟

وی با تأکید بر این که تغییرات در کابینه شائبه رای گیری ای دارد، بیان کرد: تغییرات به وجود آمده در مکان هایی انجام شده که برای دولت رأی آور باشد.

مسئول سیاسی اجلاس اسلامی دانشجویان مستقل همچنین با اشاره به برگزاری نشست رأی اعتماد به وزرای توصیه ای دولت در مجلس، یاد آوری کرد: نمایندگان مجلس باید نسبت به سوابق برخی وزرای توصیه ای که در فتنه سال ۸۸ نقش تاثیر می داری ایفا کرده اند، توجه داشته و در رأی اعتماد به آنها انقلابی عمل کنند.

مرادی تصریح کرد: وجود و نقش مؤثر در فتنه ۸۸ همچنان خط سرخ نمایندگان در رأی اعتماد به وزراست.

********************

تهیه شده توسط: گلنار ت.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ساقيا لطف نمودی قدحت پرمی باد
««« »»»
که به تدبير تو تشويش خمار آخر شد

مجلس در رای اعتماد به وزرای پیشنهادی، "انقلابی" عمل کند

TT / 97 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال