روحانی باید پاسخگوی فساد صندوق ذخیره فرهنگیان باشد/ مجلس نباید به وزیر حامی فتنه رای اعتماد بدهد


روحانی باید پاسخگوی فساد صندوق ذخیره فرهنگیان باشد/ مجلس نباید به وزیر حامی فتنه رای اعتماد بدهد

عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر این که دولت و رئیس‌جمهور باید پاسخگوی فساد صندوق فرهنگیان باشند، گفت: برای حل مشکل فرهنگیان باید اقدامی شود و مجلس هم نباید به وزیر پشتیبان فتنه رأی اعتماد بدهد.

تصویر و عکس روحانی باید پاسخگوی فساد صندوق ذخیره فرهنگیان باشد/ مجلس نباید به وزیر پشتیبان فتنه رای اعتماد بدهد

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، آیت الله العظمی عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری در مکالمه با فارس، با اشاره به فساد هشت هزار میلیاردی صندوق فرهنگیان و شناسایی وزرای همسو با فتنه از سوی دولت به مجلس بیان داشت: فساد اقتصادی نظام سیاسی را فلج می کند و زیانهای غیرقابل جبرانی به حاکمیت و نظام می زند از این رو همه مسئول هستند که جلوی فسادهای کلان را بگیرند.

آیت الله العظمی کعبی با تأکید بر این که همه قوای سه گانه و به مخصوص دولت باید دربرابر فساد اقتصادی بایستد، تصریح کرد: فساد صندوق فرهنگیان حادثه ای بسیار تلخ و نگران کننده است و خود دولت و ریاست جمهوری باید جلوی این فسادها را بگیرند.

عضو مجلس خبرگان با اشاره به ضرورت پاسخگویی ریاست جمهوری در این زمینه به شناسایی وزرای همسو با فتنه توجه کرد و گفت: به مکان حل مشکل فرهنگیان از سوی دولت ما شاهد شناسایی وزرایی هستیم که سابقه فتنه دارند.

وی تأکید کرد: چنانچه این اشخاص توبه هم کنند دیگر صلاحیت کسب مناصب کلیدی را ندارند و نباید به این اشخاص رأی اعتماد داد.

آیت الله العظمی کعبی با بیان این که دولت باید در زمینه اقتصادی و تیم اقتصادی خود تغییر بوجود میاورد، یاد آوری کرد: ما شاهد رکود اقتصادی هستیم و مردمان از معضلات معیشتی عذاب میکشند و در وزارتخانه ها نیز نوعی فساد دستگاه ای وجود دارد.

عضو مجلس خبرگان اضافه کرد: بنابراین با دل بستن به برجام و نظر بیرونی نمی شود کشور را قبل برد و تنها اقتصاد مقاومتی عامل حل معضلات معیشتی مردمان است و در عمل قادر هست اعتماد نابود شده مردمان را نو سازی کند.

*********************

گردآوری از: فروزان گ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من اگر باده خورم ور نه چه کارم با کس
««« »»»
حافظ راز خود و عارف وقت خويشم

روحانی باید پاسخگوی فساد صندوق ذخیره فرهنگیان باشد/ مجلس نباید به وزیر حامی فتنه رای اعتماد بدهد

TT / 76 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال