عده ای در کاخ های تهران برای کم رنگ کردن شعار مرگ بر آمریکا خاطره سازی می کنند/ قوه قضائیه با خاطیان حقوق های نجومی برخورد کند


عده ای در کاخ های تهران برای کم رنگ کردن شعار مرگ بر آمریکا خاطره سازی می کنند/ قوه قضائیه با خاطیان حقوق های نجومی برخورد کند

دبیرکل انجمن جامعه اسلامی دانشجویان گفت:‌ عده‌ای می‌نشینند در کاخ‌های شهر تهران و از امام(ره) خاطره‌سازی می‌کنند و می‌گویند امام(ره) مخالف شعار فوت بر ایالات متحده بود، در حالی که این تصور اشتباه ای است.

تصویر و عکس عده ای در قصرهای شهر تهران برای کم رنگ کردن شعار فوت بر ایالات متحده نوستالژی سازی می کنند/ قوه قضائیه با خاطیان حقوق های نجومی برخورد کند

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، فارس نگاشت: متین منتظمی دبیرکل انجمن جامعه اسلامی دانشجویان در نشست خبری نمایندگان تشکل های دانشجویی که صبح امروز به عالیت ۱۳ ماه آبان در لانه جاسوسی پیشین ایالات متحده به انجام رسانده شد، گفت: ۱۳ ماه آبان روز مجادله با استکبار نام گرفته است. روزی که لانه جاسوسی ایالات متحده تسخیر شد، روزی که مردمان ما کاملاً در انقلاب به این نتیجه رسیدند که ایالات متحده و سایر کشورهای استکباری دشمن این مرزوبوم هستند، چون نگاه کرده بودند استکبار قسم خورده جلوی بهبود کشورمان بایستد و بارها هم این را نمایان کرده است.

وی یاد آوری کرد: دشمنی استکبار پس از انقلاب با ما بیشتر شد. استکبار پس از ۱۳ ماه آبان فهمید با چوب و چماق نمی توان درمقابل مردمان کشورمان ایستاد.

منتظمی تأکید کرد: از بین کسانی که درمیان افرادی که در تسخیر لانه جاسوسی حاضر بودند بودند کسانی که آنقدر مدهوش غرب شدند که درمقابل تسخیر لانه جاسوسی به غلط کردن افتادند.

دبیرکل انجمن جامعه اسلامی دانشجویان افزود: عده ای خیال می کنند زمان انقلاب خاتمه یافته و ما در دوره گذر از انقلاب هستیم، اما کور خوانده اند، انقلاب اسلامی یک تفکر است و این تفکر ادامه خواهد داشت.

وی ادامه داد: برخی ها امروز می گویند زمان گذر از انقلاب است و باید با شیطان مکالمه کرد. ابلیسی که بارها خیانت کرده و دستش به خون خردسالان، بانوان و آقایان بی گناه ناپاک است و با این حال حتی یکبار هم عذرخواهی نکرده است.

منتظمی افزود: دیگر زمان آن نیست که مسئولان درمقابل پادشاهان سعودی زانو بزنند، اکنون زمان آن است که جمهوری اسلامی با مشت های گره کرده مردمان عزت انقلاب را نمایان کند.

این فعال دانشجویی یادآور شد: امروز کسانی هستند که استکبار را بزک می کنند و آن را مانند عروسک به مردمان نمایان میکنند، اما مردمان ما می دانند ایالات متحده شیطان است و با شیطان نمی شود کنار آمد.

وی افزود: امروز عده ای می نشینند در قصرهای شهر تهران و از امام(ره) نوستالژی سازی می کنند و می گویند امام(ره) مخالف شعار فوت بر ایالات متحده بود، در حالی که این تصور غلط است و مردمان ما نمایان کردند که به این حرف ها گوش نمی دهند.

منتظمی گفت: برخی ها آب خوردن و معیشت مردمان را به مذاکره با استکبار گره زده اند، اما آگاهی نمیدارند در نبرد تحمیلی که اوج تحریم ها بود مردمی بودند که با دستان خالی دربرابر دشمن ایستادند. با این حال مشخص نیست به چه دلیل عده ای از مسئولان چشم و گوش خود را بسته اند.

وی بیان داشت: ۱۳ ماه آبان روز مجادله با استکبار خارجی و داخلی است، استکبار داخلی همان فساد است و همان دست درازی کردن به اموال بیت المال.

دبیرکل انجمن جامعه اسلامی دانشجویان ادامه داد: غول سازی از یک حرکت پوچ غرب و استکبار غلط است. دانشجویان انقلابی همچنان بر شعار خودشان استوارند و نمایان خواهند کرد ایالات متحده هیچ اشتباه ای قادر نیست بکند.

منتظمی در ادامه در مورد پرسشی در مورد موضوع حقوق های نجومی گفت: خواسته ما از دولت این است که دست از پرده قرار دادن بر حقوق های نجومی بردارد، همچنین از قوه قضائیه می خواهیم در این مورد قاطعانه برخورد کند و خاطیان را به سزای اعمالشان برساند.

______________________

تهیه و تدوین : كوروش م.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مشوی ای ديده نقش غم ز لوح سينه حافظ
««« »»»
که زخم تيغ دلدار است و رنگ خون نخواهد شد

عده ای در کاخ های تهران برای کم رنگ کردن شعار مرگ بر آمریکا خاطره سازی می کنند/ قوه قضائیه با خاطیان حقوق های نجومی برخورد کند

TT / 136 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال