بازیگر بانو قشنگ و جوان سینما تن به فروش رسانی کرد (۳ عکس)


بازیگر زن زیبا و جوان سینما تن فروشی کرد

عکس شماره ۱ ⇩

عکس بازیگر خانم خوشگل و جوان سینما تن به فروش رسانی کرد

بازیگر خانم خوشگل و جوان سینما تن به فروش رسانی کرد

 معمولا هنرپیشگان جوان سینما در همه جا نکته توجه مردمان هستند و تصاویر و فیلم های آن ها در رسانه ها انتشار داده میشود،پس برای آنان رعایت اخلاق لزوم مییابد. بازیگر خانم نامدار سینما و تلویزیون به دلیل تن به فروش رسانی دستگیر و روانه زندان شد. این بازیگر خانم به دلیل تن به فروش رسانی به آقایان غریبه و دریافت مبالغ کلان از آقایان هوس باز دستگیر شده است.

عکس شماره ۲ ⇩عکس بازیگر خانم خوشگل و جوان سینما تن به فروش رسانی کرد

بازیگر نامدار و سرشناس این کشور در یک سایت پورنوگرافی صفحه ای داشته و در آن با فراخوان از آقایان به ارتباط جنسی از آنها تقاضای  دلار برای ارائه خدمات جنسیش نموده است !

خبر بازداشت چهار روزه این بازیگر خانم خوشگل پر سر و صدا بزرگ در رسانه های آنلاین مصر آفرید .  به اعلان سرزه و به نقل از پارس ناز  وی در نخستین عکس العمل به اتهام سنگین تن به فروش رسانی گفته است که من مردمان را به دلیل این اتهامات به خدا واگذار می کنم.

عکس شماره ۳ ⇩عکس بازیگر خانم خوشگل و جوان سینما تن به فروش رسانی کرد

 به اعلان سرزه و به نقل از پارس ناز  در مصر نقل می شود “شروق عبدالعزیز” بازیگر نامدار مصری تن به فروش رسانی کرد و اینک دادگاه حکم به بازداشت وی داده و در بازداشت به سر می برد.به نگاشته الدیار، شروق عبدالعزیز از طریق فیس بوک، آقایان را جذب و دربرابر گرفتن پول از آنها به روابط نامشروع اقدام می کرد.

شروق این ادعاها را انکار کرده است  در نخستین عکس العمل به این اتهام گفته است که من مردمان را به دلیل این اتهامات به خدا واگذار می کنم.ولی گویا ردگیری های پلیسی ثابت میکند این بازیگر نامدار صفحه ای در سایت سرشناس پورنوگرافی داراست !

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال