عربستان توطئه تخریب کعبه را در سر دارد/ همچنان به عربستان حمله می کنیم


عربستان توطئه تخریب کعبه را در سر دارد/ همچنان به عربستان حمله می کنیم

رژیم اسرائیل و کشور عربستان برای هجوم به کعبه توطئه دارند و می خواهند از این جنایت برای تحریک احساسات مردمان به سود کشور عربستان سوء بهره گیرند.

تصویر و عکس کشور عربستان توطئه خرابی کعبه را در سر دارد/ همچنان به کشور عربستان هجوم می کنیم

به اعلان سرزه و به نقل از سرویس بین المللی خبرگزاری «حوزه»، بعد از جنجال رسانه ای دروغین کشور عربستان مبنی بر هجوم موشکی انصارالله کشور یمن به مکه مکرمه، احمد حامد سرپرست شورای رسانه ای انصارالله کشور یمن سرشناس به ابومحفوظ در سخنانی خطاب به مسئولان کشور عربستان گفت: ما دست بسته نمی نشینیم حتی چنانچه شما جده را "مکرمه" و ریاض را "شریف" و پایگاه های ارتشی خود را "مقدسات" بنامید.

وی گفت: البته از ابلیس سعودی بعید نیست به کعبه و مقدسات هجوم کند و همه باید آگاهی بدارند که این بازی و جنجال رسانه ای که سعودی ها به راه انداخته اند، مقدمه ای برای جنایتی بزرگ و هجوم سعودی ها به حرمین است.

ابومحفوظ گفت: اطلاعات کشور روسیه چندین ماه پیش نقل کرده بود که دو رژیم اسرائیل و کشور عربستان برای هجوم به کعبه توطئه دارند و می خواهند از این جنایت برای تحریک احساسات مردمان به سود کشور عربستان سوء بهره گیرند تا کشور عربستان بتواند در سایه آن جنایت های بیشتری را مرتکب شود.

وی در ادامه به حادثه کشتار حاجیان در منا اشاره کرد و گفت: کسانی که حاجیان منزل خدا را می کشند و بر جنازه آنها پا قرار میدهند از ارتکاب هیچ جنایتی در راه اهداف سیاسی خود ابا ندارند.

احمد حامد با اشاره به جنجال رسانه ای ایالات متحده و کشور عربستان بعد از هجوم موشکی انصارالله به پایگاه ملک عبدالعزیز در شهر جده گفت: چنین رفتارهایی از دشمنی دروغگو و نیرنگ باز بعید نیست و از این رو آنها تلاش می کنند جلاد را به عنوان قربانی وانمود کنند.

وی یادآوری کرد: خطر قرار می داری که امت اسلامی و مقدسات و مکه را به مخاطره مییاندازد، فکر وهابی و نظام سعودی است که استعمارگران آن را شبیه به اسرائیل در ناحیه تاسیس کردند.

ابومحفوظ گفت: اندیشه وهابی شبیه به بمبی ساعتی است که نظام کشور عربستان هروقت که ایالات متحده بخواهد آن را در هر کشوری منفجر می کند و کشتارهایی که امروز در کشور عراق و کشور سوریه و لیبی به دست تروریستهای گروهک تروریستی داعش پیش مییاید، اقداماتی است که با پشتیبانی ایالات متحده انجام می شود.

وی اضافه کرد: این ابوبکر البغدادی است که به مخاطره انداخته کعبه را خراب می کند و ادعا کرده کعبه به بتی مبدل شده که پرستیده می شود و پرسش ما این است که چه کسانی البغدادی را روی کار آوردند و از او پشتیبانی کردند؟ آیا واقعا جز نظام کشور عربستان پشتیبان البغدادی است و با حضور این توضیحات تهدید آمیز وی، کشور عربستان هیچ گاه این سخنان را محکوم نکرد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال