سرقت مسلحانه به بانک انصار در اردبیل شایعه بود


به گزارش صبحانه،ناصر عتباتی ، دادستان اردبیل اظهار داشت: انتشار اخبار مبنی بر دستبرد مسلحانه چند نفر به بانک انصار در اردبیل صحت نداشته و هرگونه اخبار ساختگی در این زمینه شدیدا تکذیب می‌شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: صبح امروز فردی که از تعادل روانی برخوردار نبوده با تفنگ بادی وارد بانک انصار شعبه مبارزان اردبیل شده که فرد مذکور توسط نیروهای امنیتی بانک دستگیر شده است.

وی تصریح کرد: انتشار اخباری مبنی بر دخالت چندین نفر در این دستبرد و نیز حمله مسلحانه صحت نداشته و ضروری است تا اصحاب رسانه در انتشار وقایع و رویدادها اصل صحت اخبار را مورد توجه داشته باشند.

صبح امروز اخباری مبنی بر دستبرد چند فرد ناشناس به شکل مسلحانه به شعبه مبارزان بانک انصار اردبیل در برخی رسانه‌ها منتشر شد که براساس این گزارشها اعلام شد که یکی از سارقان مسلح توسط ماموران انتظامی حاضر در بانک دستگیر شد که این شایعه توسط دادستان اردبیل تکذیب شد.

منبع :تسنیم

[ منبع این خبر سایت صبحانه آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال