آمادگی وزارت علوم در تبادل گروه های دانشجویی در سطح بین المللی


آمادگی وزارت علوم در تبادل گروه های دانشجویی در سطح بین المللی

سید ضیا هاشمی در نشست تخصصی مدیران تئاتر غرب آسیا اعلام کرد وزرات علوم و تکنولوژی آماده است در تبادل گروه های دانشجویی و اساتید همکاری و مخارج کند.

تصویر و عکس   آمادگی وزارت علوم در تبادل گروه های دانشجویی در سطح جهانی

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، سیدمحمدحسین هاشمی، مدیر سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی و سیدضیا هاشمی، معاون فرهنگی در نشست تخصصی مدیران تئاتری غرب آسیا که صبح امروز در تالار کنفرانس هتل فردوسی شروع شده است سخنرانی کردند.

سیدمحمدحسین هاشمی که بخش اصلی ای از گفتمان هایش به زبان عربی بود خود را متخصص در امور بین الملل برشمرد و تئاتر را ابزاری کامیاب در حوزه بین الملل شناساند.

وی تاکید کرد: کشورمان در سطح جهان اسلام نسبت به حوزه هنر توجه و بهبود خوبی داشته است.

سیدضیا هاشمی نیز با ارایه گزارشی از حالت تئاتر آکادمیک، فستیوال تئاتر دانشجویی را با وجود اساتید و دانشجویان خلاق ابزاری اثرگذار آگاهی داشت.

وی با اشاره تغییرات رخ داده در این فستیوال از رسیدن به ساختاری قابل قبول گزارش کرد و فستیوال نوزدهم را یک نقطه عطف در این عرصه شناساند. این درحالی است که شنیده ها حاکی است وزارت علوم هنوز بودجه برگزاری فستیوال نوزدهم را توجه کرد نکرده و حالت دوره بیستم نیز معلوم نشده است.

__________________________________

تهیه و تدوین: بهرام ت.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غلام همت آنم که باشد
««« »»»
چو حافظ بنده و هندوی فرخ

آمادگی وزارت علوم در تبادل گروه های دانشجویی در سطح بین المللی

TT / 40 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات