مدیرکل هنرهای نمایشی از برگزاری showcase نمایشهای منطقه خبر داد


مدیرکل هنرهای نمایشی از برگزاری showcase نمایشهای منطقه خبر داد

مهدی شفیعی با اعلام برگزاری showcase اکران های ناحیه در سی و هفتمین فستیوال تئاتر فجر، از برگزاری نشست و کارگاه مرتبط با آن گزارش کرد.

تصویر و عکس   مدیرکل هنرهای اکرانی از برگزاری showcase اکران های ناحیه گزارش کرد

به اعلان سرزه و به نقل از خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، مهدی شفیعی در نشست تخصصی مدیران تئاتر غرب آسیا که صبح امروز در تالار کنفرانس هتل فردوسی به انجام رسانده شد به ابعاد صلح طلبانه تئاتر اشاره کرد.

مدیرکل هنرهای اکرانی کشور با اظهار آن که منطق هنر باید درمقابل خشونت بایستد ، مرزهای سیاسی را صرفا برای معلوم کردن تامین منابع برخواند که با وجود آن هنرمندان قادر بوده اند بر فراز آنها بایستند و فارغ از خواسته های سیاسی و منافع مشترکات اساسی ملتها و فرهنگ را تایید کنند.

او با تشریح حالت تئاتر کشورمان نقل کرد: بیشتر جامعه تئاتر کشورمان از دانش آموختگان دانشگاهی تشکیل شده است. تو در تمجید ساختار تاتر کشورمان پشتیبانی پشتیبانان دولتی را کوششی برای فراهم کردن وجود جهانی تاتر کشورمان و اقتصاد گروه های تاتری برشمرد.

شفیعی از برگزاری showcase اکران های کشورهای ناحیه در فستیوال ۳۷ فجر گزارش کرد و نقل کرد در این برنامه سخنرانی، نشست و کارگاه های مرتبط برای تبادل دانش و تجارب به انجام رسانده میشود.

*با تشکر از انتخاب شما*

گردآوری توسط: بيژن د.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در همه دير مغان نيست چو من شيدايی
««« »»»
خرقه جايی گرو باده و دفتر جايی

مدیرکل هنرهای نمایشی از برگزاری showcase نمایشهای منطقه خبر داد

TT / 66 — TP / 35%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال