تعلیق پروانه فعالیت 27 نمایندگی ایساکو


به گزارش جام جم آنلاین، سیدرضا حسینی با اشاره به فرایند تعلیق در نمایندگی های ایساکو اظهار داشت : به نمایندگی هایی که تعلیق می شود فرصتی سه ماهه داده می شود تا موارد خلاف استاندارد را برطرف نمایند و در صورتی که در مدت مورد نظر به دستورالعمل مربوطه عمل نکنند، مجوز فعالیت آنها لغو می شود.

او همچنین در خصوص تعداد نمایندگی های مورد نیاز برای خودروهای موجود در بازار گفت : به ازای هر هزار دستگاه خودرو باید یک نمایندگی خدمات پس از فروش در شبکه نمایندگی های ایران خودرو وجود داشته باشد این در حالی است که متناسب با تعداد خودروهایی که در دوره وارانتی قرار دارد معیار سطح ما بالاتر از متوسط استاندارد است.

لازم به ذکر است آزمون دوره ای کارشناسان فنی 800 نمایندگی های مجاز ایران خودرو در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته گذشته برگزار شد.

در این آزمون کارشناسان فنی نمایندگی های ایران خودرو در سطوح مختلف از جمله مدیر خدمات پس از فروش ، کارشناس پذیرش ،کارشناس فنی ، مسئول انبار و استاد کاران مورد ارزیابی قرار می گیرند.

این آزمون با هدف سنجش و به روزرسانی دانش فنی وعمومی کارمندان نمایندگی های مجاز ایران خودرو برگزار شد و بیش از 8 هزار نفر در این آزمون شرکت کردند.

افرادی که وارد مجموعه نمایندگی ایران خودرو می شوند باید تحصیلات آکادمیک نیز داشته باشند. حداقل تحصیلات برای ورود به نمایندگی ها مدرک فوق دیپلم است در حالی که هم اکنون بیش از 60 درصد از کارشناسان فنی نمایندگی های ایران خودرو دارای تحصیلات لیسانس مکانیک و الکترونیک هستند.

این آزمون ها به طور مستمر و در دوره های مختلف انجام می شود تا سطح خدمات و آموزش تمام نمایندگی ها به سطح کیفی مناسب و مورد قبول برسد.

برای مردوی ها مجددا فرصت باز آموزی قرار داده می شود و در صورتی که مجددا مردود شوند از سیستم خدمات پس از فروش خارج می شوند.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال