با مشارکت ایران؛ در زمینه ایجاد دنیایی بهتر گام برمی داریم


با مشارکت ایران؛ در زمینه ایجاد دنیایی بهتر گام برمی داریم

خبرگزاری فارس: با مشارکت ایران؛ در زمینه ایجاد جهانی بهتر گام برمی‌داریم

معاون دبیرکل فدراسیون بین‌المللی صلیب قرمز و هلال‌احمر نقل کرد: تجربه و موفقیت هلال‌احمر ایران در زمینه‌های گوناگون برای همه الهام بخش بوده و همه درپی یاد گرفتن خوب ترین اقدامات و تجربیات از هلال احمر ایران هستند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، جمیله محمود، معاون دبیرکل فدراسیون جهانی صلیب قرمز و هلال احمر بعد از مسافرت به ایران و بازدید از توانمندی های هلال احمر ایران در پیامی به ضیائی از میهمان نوازی جمعیت هلال احمر ایران تقدیر کرد.

وی با ابراز خرسندی از بازدید از فعالیت ها و توانمندی های هلال احمر ایران، بیان کرد: در این بازدید مذاکرات بسیار سودمندی در زمینه موضوعات اساسی از قبیل تقویت همکاری با هلال احمر ایران در اقدامات کلیدی از جمله تعلیم بشردوستانه، ترویج فرهنگ پرهیز از خشونت و گسترش صلح، مکانیزم سرمایه گذاری جمعیت ملی، جوانان و خدمات داوطلبانه صورت گرفت.

محمود با اشاره به این که بعد از بازگشت به ژنو با انگیزه و به شکل فعال در حال پیگیری کلکسیون نتایج حاصل از این بازدید هستیم، نقل کرد: بر این اساس با همکاری تیم خود و دفتر ناحیه ای منا در حال تهیه توصیه جامعی اطراف موضوعات همکاری دوجانبه هستیم تا با مشارکت هلال احمر ایران در ماه های آینده و پیش از دیدار مجدد، تهیه شود.

وی همچنین از دکتر ضیائی خواست کرده است تا به منظور ایفای هر چه بهتر نقش رهبری در سطح نهضت، به قید فوریت کارشناس هلال احمر ایران را برای پشتیبانی از برنامه های مشارکتی و تهیه سبک جامع همکاری، به فدراسیون شناساند.

معاون دبیرکل فدراسیون جهانی در بخش مشارکت و همکاری ها از ارائه خدمات به زیان پذیرترین گروه های جامعه قدردانی و ابراز امیدواری کرد تا با همکاری مداوم دوجانبه، در راه ایجاد جهانی بهتر گام برداشته شود.

*ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کمک کنيد*

گردآوری توسط: مرجان و.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به غير از آن که بشد دين و دانش از دستم
««« »»»
بيا بگو که ز عشقت چه طرف بربستم

با مشارکت ایران؛ در زمینه ایجاد دنیایی بهتر گام برمی داریم

TT / 58 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال