رقابت دلچسب خوردن نودل +عکس و تصویر


مسابقه جالب خوردن نودل +عکس

رقابت‌های خوردن نودل در کشور ژاپن از ۱۶ آبان در این کشور برگزار می‌شود. مسابقات سالانه خوردن نودل هر ساله به میزبانی استان “ایواته” و در شهرهای “هاناماکی” و “موریوکا” کشور ژاپن برگزار می‌شود.
برگزاری مسابقات خوردن نودل در کشور ژاپن

: رقابت‌های خوردن نودل در کشور ژاپن از ۱۶ آبان در این کشور برگزار می‌شود. مسابقات سالانه خوردن نودل هر ساله به میزبانی استان “ایواته” و در شهرهای “هاناماکی” و “موریوکا” کشور ژاپن برگزار می‌شود. بر این اساس، در ۶ نوامبر (۱۶ آبان) شهر موریوکا میزبان سی و یکمین دوره مسابقات باستانی “وانکو سوبا” (به معنای کاسه نودل) با شرکت ۱۷۶ شرکت‌کننده از اقصا نقاط کشور ژاپن است. رکورد دوره‌های سابق مسابقات ۵۵۹ کاسه نودل بوده است. با این حضور، کاسه‌های نودل مسابقات کوچولو است و هر ۱۵ کاسه مسابقات معادل یک کاسه متداولی نودل است.

با این حضور، علاقه‌مندان می‌توانند بدون شرکت در رقابت قهرمانی، در سنت وانکو سوبا شرکت کنند. رستوران “آزومایا” در ازای تنها ۲۵ دلار به شما مجوز می‌دهد هر میزان که می‌خواهید نودل بخورید. پشت میز جلسه ام و مستخدمین با سینی‌ای از نودل خنک و سس سویا رسیدند. من با ولع آغاز به خوردن کردم. شرایط سفت شده بود. چوب‌های رستوران صدا می‌کرد و نفس کشیدن سفت شده بود. من کامیاب به خوردن ۷۵ کاسه نودل شدم. خیلی بد عدم؛ اما تا رسیدن به رکورد فاصله زیادی دارم.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس رقابت باحال خوردن نودل +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس رقابت باحال خوردن نودل +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس رقابت باحال خوردن نودل +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس رقابت باحال خوردن نودل +تصویر و عکس

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس رقابت باحال خوردن نودل +تصویر و عکس

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات