مطالبات 130 میلیارد تومانی مراکز درمانی قم از بیمه‌ها


به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، احمد امیرآبادی پس از دیدار معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم با وی و بیان مشکلات موجود و همچنین عدم پرداخت حق بیمه ها توسط سازمان های بیمه گر، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی طی نامه ای به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواستار پیگیری مطالبات دانشگاه علوم پزشکی قم از سازمان‌های بیمه‌گر شد.

وی در این خصوص گفت: حجم مطالبات دانشگاه علوم پزشکی از سازمان‌های بیمه سلامت و تامین اجتماعی به عنوان دو بیمه‌گذار اصلی حدود 130 میلیارد تومان است که به دلیل پرداخت نشدن این مطالبات شاهد کندی روند امور حتی در پرداخت قبوض آب، برق، گاز، تلفن و سایر نیازهای ضروری مراکز درمانی هستیم.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تعمیر تجهیزات پزشکی بیمارستان‌های قم نیز با توجه به پرداخت نشدن مطالبات از بیمه‌ها با مشکل مواجه شده است، گفت: این مسئله معضلات دیگری نیز به همراه داشته که از آنها جمله می‌توان به تعویق پرداخت دیون پزشکان و پرسنل مراکز درمانی از دی‌ماه سال گذشته اشاره کرد.

وی ادامه داد: پرداخت‌های مربوط به خرید دارو و لوازم پزشکی نیز از اواسط سال 1394 به تعویق افتاده که یکی از مهم‌ترین دلایل این امر، پرداخت نشدن مطالبات دانشگاه علوم پزشکی قم توسط سازمان‌های بیمه‌گر است.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت شهر مقدس قم و نارضایتی شدید پزشکان و پرسنل مراکز آموزشی و درمانی، طی نامه‌ای به مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی خواستار اقدامات مقتضی در این زمینه شدیم.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال