دومین جلسه کمیته بانوان انجمن خیران کتابخانه ساز برگزار شد


دومین جلسه کمیته بانوان انجمن خیران کتابخانه ساز برگزار شد

خبرگزاری فارس: دومین نشست کمیته زنان اجلاس خیران کتابخانه‌ساز به انجام رسانده شد

دومین نشست کمیته زنان اجلاس خیران کتابخانه‌ساز استان کرمانشاه با حضور مدیرکل کتابخانه‌های عمومی به انجام رسانده شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از کرمانشاه به نقل از اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه، دومین نشست کمیته زنان اجلاس خیران کتابخانه ساز استان کرمانشاه با حضور معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه های عمومی، مریم بازبین سرپرست کمیته زنان اجلاس خیران کتابخانه ساز و سایر اعضا در مکان تالار جلسات اداره کل کتابخانه های عمومی به انجام رسانده شد.

در این نشست معصومه حسنی خونسار مدیرکل کتابخانه های عمومی خلال قدردانی از حضور پررنگ زنان در جلسات اجلاس خیران کتابخانه ساز، بیان داشت: ازدیاد شمار اعضای کمیته زنان در طول یک ماه گذشته به بیش از سه برابر، نمایان کننده این است که زنان بازوان قوی و قادری در امر فعالیت های فرهنگی و خیریه هستند.

وی در ادامه خلال ارائه گزارشی از فعالیت های اجلاس خیران کتابخانه ساز، به همکاری هر چه بیشتر اعضای کمیته با همدیگر به منظور پیشبرد اهداف اجلاس تاکید کرد.

در ادامه این نشست، مریم بازبین سرپرست کمیته زنان اجلاس خیران کتابخانه ساز با اشاره به دامنه فعالیت و اهداف کمیته زنان، روش های معرفی و جذب خیران در استان را تشریح کرد و اضافه کرد: حضور و شرکت در جلسات شورای اداری، استانداری و سایر ارگان ها به منظور معرفی کردن اجلاس بسیار حائز اهمیت است.

برنامه ریزی برای فعالیت های اجلاس در هفته کتاب و کتابخوانی از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود و هر یک از اعضا دیدگاه خود را در زمینه برنامه های اجلاس ارائه کردند.

گفتنی است، در این نشست کارشناس مؤسسه پرورش فکری خردسالان و نوجوانان، مدیران مؤسس مهدکودک، آماده کننده برنامه تلویزیونی «بنده عشق» و نماینده روزنامه تخصصی زنان «ریحانه آفرینش» حاضر بودند.

— با تشکر از انتخاب شما —

تهیه کننده : بهنوش ن.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نماز در خم آن ابروان محرابی
««« »»»
کسی کند که به خون جگر طهارت کرد

دومین جلسه کمیته بانوان انجمن خیران کتابخانه ساز برگزار شد

TT / 85 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال