استعدادیابی ۱۰ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد قم در زمینه ایجاد اشتغال


استعدادیابی ۱۰ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد قم در زمینه ایجاد اشتغال

خبرگزاری فارس: استعدادیابی 10 هزار نفر از مددجویان کمیته امداد قم در زمینه ایجاد اشتغال

مدیرکل کمیته امداد استان قم از استعدادیابی ۱۰ هزار و ۴۲ نفر از مددجویان کمیته امداد قم در زمینه ایجاد اشتغال گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم، اکبر میرشکار ظهر امروز در نشست مطبوعاتی که در تالار جلسات اداره کل کمیته امداد استان قم به انجام رسانده شد، با بیان این که ۲۱ هزار و ۱۴۰ نفر از مددجویان زیرپوشش کمیته امداد زیر ۷۰ سال هستند، بیان کرد: از این تعداد بعد از نبوغ سنجی ۱۰ هزار و ۴۲ نفر، نبوغ ایجاد اشتغال در آنها موجود بود.

وی عنوان کرد: از مجموع اشخاص دارای نبوغ کار، ۸ هزار و ۸۰۰ نفر از زنان هستند که پیگیری ضروری صورت می گیرد که شغل های خانگی و کارانگیزی برای آنها به وجود آید.

مدیرکل کمیته امداد استان قم یاد آوری کرد: هزار و ۹۳۷ نفر در گروه سنی ۱۸ تا ۳۰ سال، دو هزار و ۹۱ نفر در گروه سنی ۳۱ تا ۴۰ سال و هزار و ۸۷۲ نفر در گروه سنی ۴۱ تا ۵۰ سال تشخیص داده شده اند.

وی با بیان این که هر یک از این اشخاص بر اساس علاقه خود و با مدد مشاور در رشته های مربوط تعلیمهای ضروری را میگیرند، نقل کرد: این نوید داده می شود که در دو سال آینده خانواده ای زیر پوشش امداد موجود نموجود باشد که بیکار باشد.

میرشکار عنوان کرد: این اشخاص در زمینه اشتغال توانمند می شوند و بعد از خروج از چرخه پشتیبانی ای، اشخاص نیازمند دیگر جایگزین آنها می شوند.

وی عنوان کرد: ۱۲ میلیارد تومان اعتبار بانکی و ۵ میلیارد تومان اعتبار قرض الحسنه امداد برای هزار و ۵۰۰ سهمیه شغلی سال جاری اختصاص یافته است.

*****************************

تهیه شده توسط : مرواريد ض.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز بخت خفته ملولم بود که بيداری
««« »»»
به وقت فاتحه صبح يک دعا بکند

استعدادیابی ۱۰ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد قم در زمینه ایجاد اشتغال

TT / 67 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات