معاون سازمان بسیج اساتید کشور سخنران مراسم روز ۱۳ آبان در همدان


معاون سازمان بسیج اساتید کشور سخنران مراسم روز ۱۳ آبان در همدان

خبرگزاری فارس: معاون سازمان بسیج اساتید کشور سخنران مهمانی روز 13 آبان در همدان

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان از برگزاری مهمانی گرامی داشت یوم‌الله ۱۳ آبان در همدان گزارش کرد و گفت: معاون سازمان بسیج اساتید کشور سخنران مهمانی در همدان است.

حجت الاسلام سیدحسن فاضلیان امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در همدان با گرامی داشت سالروز استکبارستیزی بیان کرد: سال جاری نیز همچون سال های گذشته برنامه های گوناگونی در روز ۱۳ آبان در همدان اجرایی می شود.

وی با اشاره به این که ۱۳ آبان به لحاظ اتفاقاتی که در آن رخ داده یک تاریخ به یاد ماندنی در تقویم کشور به حساب مییاید، تصریح کرد: ۱۳ آبان یادآور سه واقعه مهم در تاریخ ایران است.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان ادامه داد: تبعید روح الله خمینی(ره) به کشور ترکیه در ۱۳ آبان ۱۳۴۳، شهادت دانش آموزان به دست رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی در ۱۳ آبان ۱۳۵۸ به دست دانشجویان خط امام سه رویداد مهم در این روز بود که با توجه به همین بحث را بیشتر می کند.

وی با بیان این که در کشور ما همه ساله در این روز به یاد شهدای دانش‎یاد گیر و دانشجویانی که آمریکای جنایتکار را بی آبرو کردند، راهپیمایی و تجمع برگزار می‎شود، گفت: در این روز همه اقشار جامعه به مخصوص دانش آموزان و دانشجویان استکبارستیز با هدف رویارویی با جبهه کفر، شعار «فوت بر ایالات متحده» و «فوت بر اسرائیل» سر می دهند.

فاضلیان با بیان این که مهمانی روز استکبارستیزی در یوم الله ۱۳ آبان در دیگر شهرستان های استان نیز به انجام رسانده میشود، در ادامه مسیر راهپیمایی شهر همدان را از میدان امامزاده عبدالله به سمت خیابان باباطاهر تا میدان امام خمینی(ره) عنوان کرد.

وی با فراخوان از مردمان برای حضور پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان افزود: با توجه به تهدیدات دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی بر همگان ضروری است در این روز وجودی پرشور داشته باشند.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به این که نسل های بعدی این انقلاب باید از تاریخ گذشته انقلاب اسلامی آگاهی کشف کنند، گفت: طبق فرمایشات رهبر کبیر انقلاب مبنی بر این که «امید من به شما دبستانی هاست»، باید نسبت به آگاهی‎بخشی دانش آموزان بیش از بیش پرداخته شود.

وی با تأکید بر این که باید فرهنگ مجادله با استکبار به نسل های بعدی تبیین و تأکید شود، افزود: با توجه به اتفاقات اخیر در ناحیه، بدعهدی های ایالات متحده در مذاکرات اتمی، شیطنت های نظام سلطه و گروه های تکفیری به مخصوص گروهک تروریستی داعش، باید مسئله استکبارستیزی در هر برهه ای از وقت گوشزد شود.

فاضلیان با بیان این که دشمنی استکبار با کشور سوریه، کشور یمن و سایر بلاد اسلامی، بر کسی پوشیده نیست، گفت: تکلیف شرعی و انسانی ما مسلمین حکم می کند یکپارچه در جوار همه اقشار جامعه در همایش بزرگ استکبارستیزی شرکت کنیم.

وی افزود: باید با حضور پرشور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان بار دیگر دشمنان را ناامید کرده و مانع از گسترش خیانت های آنها در دیگر کشورها شویم.

پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست

گردآورنده: شراره ز.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روزگاری شد که در ميخانه خدمت می‌کنم
««« »»»
در لباس فقر کار اهل دولت می‌کنم

معاون سازمان بسیج اساتید کشور سخنران مراسم روز ۱۳ آبان در همدان

TT / 91 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات