آیت‌الله کعبی:روحانی باید پاسخگوی فساد صندوق فرهنگیان باشد/مجلس نباید به وزیر حامی فتنه رأی اعتماد دهد


گروه سیاسی- رجانیوز: عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر اینکه دولت و رئیس‌جمهور باید پاسخگوی فساد صندوق فرهنگیان باشند، گفت: برای حل مشکل فرهنگیان باید اقدامی شود و مجلس هم نباید به وزیر حامی فتنه رأی اعتماد بدهد.
 
آیت‌الله عباس کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به فساد هشت هزار میلیاردی صندوق فرهنگیان و معرفی وزرای همسو با فتنه از سوی دولت به مجلس اظهار داشت: فساد اقتصادی نظام سیاسی را فلج می‌کند و آسیب‌های غیرقابل جبرانی به حاکمیت و نظام می‌زند از این رو همه مسئول هستند که جلوی فسادهای کلان را بگیرند.
 
آیت‌الله کعبی با تأکید بر اینکه همه قوای سه‌گانه و به ویژه دولت باید در مقابل فساد اقتصادی بایستد، تصریح کرد: فساد صندوق فرهنگیان حادثه‌ای بسیار تلخ و نگران‌کننده است و خود دولت و رئیس‌جمهور باید جلوی این فسادها را بگیرند.
 
به گزارش فارس، عضو مجلس خبرگان با اشاره به لزوم پاسخگویی رئیس‌جمهور در این زمینه به معرفی وزرای همسو با فتنه پرداخت و گفت:‌ به جای حل مشکل فرهنگیان از سوی دولت ما شاهد معرفی وزرایی هستیم که سابقه فتنه دارند.
 
وی تأکید کرد: اگر این افراد توبه هم کنند دیگر صلاحیت کسب مناصب کلیدی را ندارند و نباید به این افراد رأی اعتماد داد.
 
آیت‌الله کعبی با بیان اینکه دولت باید در زمینه اقتصادی و تیم اقتصادی خود تحول ایجاد می‌کرد، خاطرنشان کرد: ما شاهد رکود اقتصادی هستیم و مردم از مشکلات معیشتی رنج می‌برند و در وزارتخانه‌ها نیز نوعی فساد سیستمی وجود دارد.
 
عضو مجلس خبرگان افزود: بنابراین با دل بستن به برجام و نگاه بیرونی نمی‌توان کشور را پیش برد و تنها اقتصاد مقاومتی عامل حل مشکلات معیشتی مردم است و در عمل می‌تواند اعتماد از دست رفته مردم را بازسازی کند.
 

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات