۵۰۰ عنوان کتاب توسط حوزه هنری کودک و نوجوان تدوین شد


۵۰۰ عنوان کتاب توسط حوزه هنری کودک و نوجوان تدوین شد

سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان نقل کرد: با اهتمام نویسندگان حوزه کودک و نوجوان بیش از ۵۰۰ عنوان کتاب توسط حوزه هنری کودک و نوجوان در کشور تدوین و چاپ شده است.

تصویر و عکس   ۵۰۰ عنوان کتاب توسط حوزه هنری کودک و نوجوان تدوین شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از اردبیل، سیدصادق رضایی ظهر امروز در میان خبرنگاران در اردبیل بیان داشت: یکی از اولویتهای اساسی حوزه هنری کودک و نوجوان کشور تدوین و چاپ کتاب با محوریتهای گوناگون است که در این زمینه تا به حال ۵۰۰ کتاب توسط حوزه هنری کودک و نوجوان تدوین و چاپ شده است.

وی با اشاره به این که حوزه هنری کودک و نوجوان در صورت خواست استانها آماده برگزاری نمایشگاههای کودک و نوجوان در استانها است، نقل کرد: این استانها قادر هستند کتابهای نکته نگاه را در نمایشگاهها به اکران قرار بدهند که باید برای این امر برنامه ریزی اساسی داشته باشند.

سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان کشور تصریح کرد: حوزه هنری کودک و نوجوان در راستای استعدادیابی خردسالان و نوجوانان اقدامات بسیاری خوبی انجام داده و این استعدادیابی نیز هم اکنون در استانهای کشور به انجام رسانده میشود تا بتوانیم نبوغ های حوزه هنری را تشخیص دهیم.

رضایی بیان کرد: کارگروه استانها با محوریت حوزه هنری در ۱۵ استان افتتاح شده و این کارگروهها نقش بسیار اهمیتی می داری در برنامه ریزی کودک و نوجوان دارند که احتیاج است همه استانها به این امر توجه خاصی داشته باشند.

سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان اضافه کرد: تدوین کتاب خاطرات رزمندگان پاسداری مقدس نیز یک امر لازم است که در این زمینه نویسندگان حوزه هنری کودک نیز اقدامات خوبی به انجام رسانده اند و امیدواریم بتوانیم با چاپ این کتابها فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهیم.

**لطفا نظر دهيد**

نگارش: غنچه ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در راه عشق وسوسه اهرمن بسيست
««« »»»
پيش آی و گوش دل به پيام سروش کن

۵۰۰ عنوان کتاب توسط حوزه هنری کودک و نوجوان تدوین شد

TT / 60 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال