جودوکار خراسانی: مدال جهانی کشتی پهلوانی را به دست می آورم


جودوکار خراسانی: مدال جهانی کشتی پهلوانی را به دست می آورم

جودوکار خراسانی گفت: با دو ضربه فنی قادر بودم رقیبم را غلبه کنم و در انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی جواز وجود در مسابقات بین المللی را به‌دست آورم.

تصویر و عکس   جودوکار خراسانی: مدال بین المللی کشتی پهلوانی را به دست می آورم

جواد محجوب در مکالمه با خبرنگار تسنیم درمشهد مقدس، بیان داشت: دو رقابت سخت دربرابر سینا غلامی داشتم برای انتخابی تیم ملی کشتی پهلوانی که قادر بودم با تلفیق فنون جودو و کشتی با چوخه به خوب تری برسم و سهمیه وجود در مسابقات بین المللی لاروس را به دست آورم.

وی اضافه کرد: تنها تفاوت کشتی با جودو این است که ما در کشتی خمیده از فنون بهره میگیریم اما در جودو ایستاده مجادله می کنیم و احتمالا این بحث اجرای فنون را برایم سفتتر می کند البته در فنون نیز فرقهای زیادی بین این دو رشته وجود دارد اما با تلفیق این دو رشته با ضربه فنی رقیبم کامیاب شدم سهمیه بگیرم.

محجوب تصریح کرد: این مسابقات اولین وجود من در مسابقات بین المللی کشتی پهلوانی است و البته مسابقات برون مرزی در این رشته اما تمام تلاشم را می کنم چراکه درپی رسیدن به مدال بین المللی این رشته هستم و امیدوارم بتوانم با دست پر به کشورمان برگردم.

***نظر يادتان نرود***

نگارنده: آتوسا ظ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل گفت فروکش کنم اين شهر به بويش
««« »»»
بيچاره ندانست که يارش سفری بود

جودوکار خراسانی: مدال جهانی کشتی پهلوانی را به دست می آورم

TT / 47 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال