جشنواره ملی شعر شهدای کارگری در اردبیل برگزار شد


جشنواره ملی شعر شهدای کارگری در اردبیل برگزار شد

با وجود سرپرست سازمان بسیج کارگری کشور جشنواره ملی غزل شهدای کارگری در استان اردبیل به انجام رسانده شد.

تصویر و عکس   جشنواره ملی غزل شهدای کارگری در اردبیل به انجام رسانده شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از اردبیل٬ جشنواره ملی غزل شهدای کارگری کشور در قالب زیرمحموعه برنامه های کنگره ملی شهدای کارگری در ۵ استان کشور به انجام رسانده میشود که این جشنواره صبح امروز با وجود سرپرست بسییج سازمان کارگری کشور در تالار اجتماعات اداره تعاون شهرستان اردبیل به انجام رسانده شد.

مدیرکل تعاون٬ کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل در این مهمانی بیان داشت: شهدای ۸ سال پاسداری مقدس به مخصوص شهدای کارگری با نثار خون خود از ناموس و خاک جمهوری اسلامی پاسداری کرده اند و امنیت و آرامش کنونی کشور برگرفته از خون شهدا و به برکت جانفشانیهای شهدا در ۸ سال پاسداری مقدس به عمل آمده است.

رحیمی اضافه کرد: برگزاری فستیوالهای بزرگ داشت یاد و نوستالژی شهدا نقش مؤثری در مورد ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارد به این علت که دشمنان و مخالفان ایران با تهاجم فرهنگی قصد در بی ارزش کردن این آرمانها درمیان نوجونان و جوانان دارند.

وی تصریح کرد: غزل و ابزار هنر یکی از دستاورهایی است که قادر هستیم در راستای توسعه فرهنگ شهادت و نیز گرایش جوانان و نوجوانان و اقشار گوناگون جامعه از این مسائل بهره گیریم به این علت که استفاده از زبان هنر به مخصوص غزل حماسی پیوسته در این مسیر نتایج مثبتی درپی داشته و شعرای امروز نیز باید سعی کنند که عظمت کار شهدا و آرمانهای آنان را برجسته کنند.

***لطفا نظر دهيد***

نگارنده: اشكان ن.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عيب دل کردم که وحشی وضع و هرجايی مباش
««« »»»
گفت چشم شيرگير و غنج آن آهو ببين

جشنواره ملی شعر شهدای کارگری در اردبیل برگزار شد

TT / 80 — TP / 33%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال