گالیانی: یا مدیراجرایی میلان می مانم یا می روم


گالیانی: یا مدیراجرایی میلان می مانم یا می روم

مدیر اجرایی باشگاه میلان می‌گوید حاضر به همکاری با مالکان چینی تازه روسونری نیست مگر این که آنها به او مجوز دهند که به فعالیت خود در سمت فعلی‌اش ادامه دهد.

تصویر و عکس   گالیانی: یا مدیراجرایی میلان می مانم یا می روم

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد، آدریانو گالیانی اعلام کرد که اگه مالکان چینی باشگاه میلان از او بخواهند در پستی غیر از آنچه که در حال حاضر دارد، برای روسونری فعالیت کند، به زمان طولانی همکاری اش با روسونری انتها می دهد.

جابجایی مالکیت باشگاه میلان در شرف کامل شدن است و انتظار می رود که تا انتها ماه نوامبر (یک ماه دیگر) این پروسه تکمیل شود و احتمال این که گالیانی هم در همان لحظه سن سیرو را رها کند، وجود دارد.

گالیانی در این خصوص بیان داشت: من آمادگی ماندن در میلان را ندارم، اگه قرار باشد در پستی غیر از مدیراجرایی کار کنم. کسی از من چیزی سؤال نکرده است، اما پس از ۳۰ سال فعالیت در جایگاه مدیر اجرایی، حضور نمی دارم در پست دیگری کار کنم.

گالیانی اضافه کرد: من حتی آمادگی ماندن در هیئت مدیره باشگاه را هم ندارم. احساس می کنم برای کاری که به انجام رسانده ام حداقل باید ارزش و احترامی موجود موجود باشد.

مدیراجرایی روسونری سپس به شکست ۳ بر صفر هفته گذشته این تیم برابر جنوا اشاره کرد که در خط میانی و پاسداری ای تیم متزلزل نمایان کردند.

وی نقل کرد: تقریباً تمام هافبک های میلان به خاطر مصدومیت غایب هستند و در همین حال بنا به دلایلی سه نفر از پنج دفاع کناری ما هم غایب هستند. در خط هجوم نیز امبایه نیانگ تا یکی دو روز پیش تب داشت و حالش خوب عدم. اگه چنین مشکلاتی موجود نموجود باشد، تیم ما از نگاه کمی و کیفی معضلی ندارد.

__________________

تهیه و تدوین : مژده ل.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بازآی که بازآيد عمر شده حافظ
««« »»»
هر چند که نايد باز تيری که بشد از شست

گالیانی: یا مدیراجرایی میلان می مانم یا می روم

TT / 68 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال