بهاروند: از خانواده فوتبالم/ در خدمت تیم ملی هستیم


بهاروند: از خانواده فوتبالم/ در خدمت تیم ملی هستیم

رئیس تازه سازمان لیگ ورزش فوتبال کشورمان نقل کرد: زحمات ورزش فوتبال کشورمان بر دوش باشگاه‌ها و هیئت های ورزش فوتبال است و همه ما هم در خدمت تیم ملی هستیم.

تصویر و عکس   بهاروند: از خانواده فوتبالم/ در خدمت تیم ملی هستیم

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد و به نقل از سایت سازمان لیگ ورزش فوتبال کشورمان، حیدر بهاروند در مهمانی معارفه خود نقل کرد: علی کاظمی استاد من است و من خودم را شاگرد او آگاهی میدارم. همه بخش های ورزش فوتبال را آزموده ام. بازیکن بوده ام، تیمداری کرده ام و مدیرباشگاه و رئیس هیئت ورزش فوتبال و عضو هیئت رئیسه فدراسیون بوده ام و اکنون هم در سازمان لیگ خدمتگزار ورزش فوتبال هستم. من از خانواده فوتبالم. خلال این که باید نقل بکنیم نعمت امنیت را باید قدر آگاهی بداریم. آسایش و امنیت کشور ما مرهون شهدا پاسداری مقدس و شهدای مدافع حرم است. اکنون در این آسایش مسابقات ورزش فوتبال به خوب ترین شکل به انجام رسانده میشود.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقات ورزش فوتبال با سایر رشته های ورزشی فرق می دارد و مخاطبان زیادی دارد و برای برگزاری رقابت ورزش فوتبال اشخاص زیادی تلاش می کنند. زحمات ورزش فوتبال کشورمان بر دوش باشگاه ها و هیئت های ورزش فوتبال است و همه ما هم در خدمت تیم ملی هستیم. سازمان لیگ همچون گذشته در خدمت تیم ملی خواهد بود و امیدوارم تیم ملی بازهم به جام جهانی صعود کند. مردان تاج و کفاشیان زحمات زیادی کشیده اند. تلاش می کنم در سازمان لیگ خلال حفظ دستاوردهای گذشته این سازمان همچنان پیشرو باشد و بتواند اقدام های مثبت و اثرگذاری برای ورزش فوتبال باشگاهی به انجام برساند.

با تشکر از انتخاب شما

تهیه از: شيرين و.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از من جدا مشو که توام نور ديده‌ای
««« »»»
آرام جان و مونس قلب رميده‌ای

بهاروند: از خانواده فوتبالم/ در خدمت تیم ملی هستیم

TT / 83 — TP / 34%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال