مخلوط استقلال معلوم شد :: ورزش سه


ترکیب استقلال مشخص شد :: ورزش سه

سرمربی استقلال مخلوط خود را برای بازی با مس کرمان در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی معلوم کرد.

تصویر و عکس مخلوط استقلال معلوم شد :: ورزش سه

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، استقلال برای این بازی امید ابراهیمی، وریا غفوری و خسرو حیدری را در اختیار ندارد و به همین علت منصوریان ناچار شد تغییراتی را در مخلوط تیمش بوجود آورد. برای این بازی هرائر مگویان در پست پاسداری راست جانشین وریا غفوری شده است، فرشید باقری به مکان امید ابراهیمی بازی می کند و محسن کریمی هم جانشین خسرو حیدری شده است.

اما سرمربی استقلال در این بازی فرشید اسماعیلی که در بازی های گذشته آمادگی بالایی داشته است را نیمکت نشین کرده است و به مکان او از مجتبی حق رفیق بهره میگیرد. سرمربی استقلال برای بازی با مس کرمان ترجیح داد علی قربانی را نیمکت نشین کند و به مکان او جابر انصاری را در پست مهاجم بازی می کند.

مخلوط استقلال به شرح زیر است:

مهدی رحمتی، پادوانی، رابسون، یعقوب کریمی، مگویان، فرشید باقری، مجتبی حق رفیق، جابر انصاری، بختیار رحمانی، محسن کریمی و کاوه رضایی

————————————-

تهیه شده توسط : انوشه خ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پير ميخانه چه خوش گفت به دردی کش خويش
««« »»»
که مگو حال دل سوخته با خامی چند

مخلوط استقلال معلوم شد :: ورزش سه

TT / 30 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال