افزایش چشمگیر تقاضای آلمانی ها برای دریافت مجوز حمل سلاح


افزایش چشمگیر تقاضای آلمانی ها برای دریافت مجوز حمل سلاح

یک نشریه آلمانی با استناد به اطلاعات وزارت آلمان از ازدیاد چشمگیر درخواست‌های شهروندان آلمانی برای دریافت اجازه حمل سلاح‌های کوچولو گزارش کرد.

تصویر و عکس   ازدیاد چشمگیر تقاضای آلمانی ها برای دریافت اجازه حمل سلاح

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از نشریه "دی ولت"، در آلمان خواستها برای دریافت اجازه حمل سلاح های کوچولو به صورت گیراای ازدیاد مییابد.

به گزارش سرزه به نقل از یک سخنگوی وزارت آلمان، در اواخر ماه سپتامبر حدود ۴۴۰ هزار اجازه حمل سلاح های کوچ در آلمان به تصویب رسانده شده است. در اواخر سال ۲۰۱۵ حدود ۲۸۶ هزار اجازه حمل سلاح کوچولو در ثبت سلاح ملی نگه داشته شده و در اواخر سال ۲۰۱۴ نیز ۲۶۲.۵۰۰ اجازه حمل سلاح به تصویب رسانده شده است.

به گزارش هفته نامه اشپیگل بیشترین اجازه حمل سلاح های کوچولو در پر جمعیت ترین ایالت آلمان (نوردراین- وست فالن) به تصویب رسانده شده است.

******************

تهیه شده توسط : شراره ز.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ياد باد آن که خرابات نشين بودم و مست
««« »»»
وآنچه در مسجدم امروز کم است آن جا بود

افزایش چشمگیر تقاضای آلمانی ها برای دریافت مجوز حمل سلاح

TT / 61 — TP / 46%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات