برتری محسوس ترامپ بر کلینتون در انتخابات پیش از موعد فلوریدا (۳ عکس)


برتری محسوس ترامپ بر کلینتون در انتخابات پیش از موعد فلوریدا

پایگاه‌های معتبر آمریکایی طی نظرسنجی‌های اخیر خود در رابطه با انتخابات قبل از موعد ریاست‌جمهوری در ایالت فلوریدا، از پیشتازی نامزد جمهوریخواهان خبر می‌دهند.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩

تصویر و عکس   خوب تری محسوس ترامپ بر کلینتون در انتخابات قبل از موعد فلوریدا

به اعلان سرزه و به نقل از گروه جهانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، روزنامه آمریکایی روزنامه نیویورک تایمز که پشتیبانی علنی خود از «خانم هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات انتخابات رئیس جمهور ایالات متحده را اعلام کرده بود طی واپسین نظرسنجی خود در رابطه با انتخابات قبل از موعد رئیس جمهور در ایالت فلوریدای ایالات متحده، از خوب تری ۴ امتیازی ترامپ بر کلینتون خبر داد. بر این اساس ترامپ با ۴۶ امتیاز از کلینتون که ۴۲ امتیاز دارد جلوتر است.

تصویر و عکس   خوب تری محسوس ترامپ بر کلینتون در انتخابات قبل از موعد فلوریدا

طی روزهای اخیر و به خاطر افشای ایمیل های محرمانه بیشتر از خانم هیلاری کلینتون توسط پایگاه رسوا ساز ویکی لیکس و همچنین نامه «جیمز کومی» رئیس سازمان پلیس فدرال ایالات متحده به کنگره این کشور در رابطه با این ایمیل ها، آرای این نامزد دموکرات کاهش یافته و در عوض آرای حریف وی دونالد ترامپِ جمهوریخواه رو به ازدیاد است.

نظرسنجی دیگری که روزنامه آمریکایی شهر لس آنجلس تایمز در رابطه با انتخابات فلوریدا به انجام رسانده نیز نمایان میکند ترامپ با اختلاف ۲ امتیاز از کلینتون قبل افتاده است. براین اساس ترامپ با ۴۶ امتیاز از کلینتون که ۴۴ امتیاز دارد جلو تر است.

تصویر و عکس   خوب تری محسوس ترامپ بر کلینتون در انتخابات قبل از موعد فلوریدا

نظرسنجی خبرگزاری بلوبرگ نیز از اختلاف ۲ امتیازی این دو نامزد انتخابات ایالات متحده با خوب تری ترامپ در فلوریدا گزارش کرده است. بر این اساس ترامپ با ۴۵ امتیاز از کلینتون که ۴۳ امتیاز دارد جلو تر است.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس   خوب تری محسوس ترامپ بر کلینتون در انتخابات قبل از موعد فلوریدا

مجموع تمامی نظرسنجی های رای گیری ای که تا به حال در رابطه با ایالت فلوریدا توسط پایگاه های گوناگون به انجام رسانده شده و در وبسایت رئال کلیر پلیتیکس انتشار داده شده نیز حاکی از تساوی این دو نامزد و کسب ۴۴.۴ درصد آرا برای هریک از آنهاست.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس   خوب تری محسوس ترامپ بر کلینتون در انتخابات قبل از موعد فلوریدا

مرحله نهایی انتخابات رئیس جمهور ایالات متحده در روز ۸ نوامبر (۱۸ برج آبان) به انجام رسانده خواهد شد تا معلوم شود رئیس جمهور بعدی ایالات متحده چه کسی خواهد بود.

— ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد —

نگارش توسط : گلچهره خ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شکر آن را که دگربار رسيدی به بهار
««« »»»
بيخ نيکی بنشان و ره تحقيق بجوی

برتری محسوس ترامپ بر کلینتون در انتخابات پیش از موعد فلوریدا (۳ عکس)

TT / 152 — TP / 48%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال