آخرین تحولات جبهه «حلب» و سکوت مرگبار اردوگاه تکفیری ها


آخرین تحولات جبهه «حلب» و سکوت مرگبار اردوگاه تکفیری ها

جبهه‌های غرب حلب که طی دو روز پیش شاهد شدیدترین درگیری‌ها بوده است، بعد از موفقیت ارتش کشور سوریه در بازپس‌گیری شهرک «منیان» و خسارت‌ها و تلفات سنگین تروریست‌های تکفیری، با وضعیت آسایش شکننده روبرو است.

تصویر و عکس   واپسین تحولات جبهه «حلب» و سکوت کشنده کمپ تکفیری ها

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از کشور سوریه، از صبح امروز بالگردهای ارتش کشور سوریه به طور گسترده مواضع تروریست های تکفیری را در المنصوره، الراشدین و پیرامون ضاحیه الاسد نشانه میگیرند.

نیروهای ارتش نیز وجود خود را در نقاطی که قادر بودند از تروریست ها بازپس بگیرند، تقویت کرده اند و هم اکنون به عملیات خود برای تکمیل تطهیر کامل محله ضاحیه الاسد و بیرون رانندگی کردن تروریست ها از بخش هایی که به آن رخنه کرده اند، ادامه می دهد، این در حالی است که خبرهایی از وارد شدن نیرو و تجهیزات تازه برای حامی ای از ارتش کشور سوریه و نیروهای همپیمان آنها ماجرا می کند.

یک منبع میدانی تاکید کرد مجتمع مسکونی ۳۰۰۰ هزار سیستم و پیرامون آن و فرهنگستان ارتشی کاملا امن است و هیچ تحولی در نقشه میدانی در مجتمع مسکونی ۱۰۷۰ رخ نداده و ناحیه حلب الجدیده هم کاملا از درگیری ها دور بوده و در امنیت کامل به سر می برد.

این در حالی است که هیچ تلاشی از سوی گروه های تروریستی برای هجوم به هیچ محوری در حلب خبر داده نشده و رسانه های وابسته و حامی آنها هم تقریبا سکوت پیشه کرده و از پخش اخبار مربوط به حلب خودداری کرده اند که نمایان کننده شکست و ناکامی آنها در این جبهه است.

نگاهی به صفحات وابسته به گروه های تروریستی در شبکه های رابطه اجتماعی از وضعیت خشم و نارضایتی آنها از همدیگر ماجرا می کند و به طور معلوم آنها عبدالله المحیسنی یکی از سرکردگان سعودی تروریست های جبهه النصره و قاضی به اصطلاح شرعی آن را آماج نقد های خود گذاشته اند و وی را متهم کرده اند که بیگانگان و بنا به زعم این گروه ها، مهاجران را برای مرگ در حلب با هدف رهایی از آنها می اعزام کند.

خاطر نشان می شود تعداد زیادی از تروریست ها از گروه های گوناگون طی چالشهای دو روز پیش در حلب به هلاکت رسیده اند.

این در حالی است که یکی از مراکز آماری حامی گروه های تروریستی تا این لحظه از توجه کردن به جزئیات و آمار کشته های تروریست ها در حلب برای پیش گیری از فروپاشی روحیه آنها به موجب کثرت کشته ها خودداری کرده است.

****با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد****

نگارش از: فرنوش ج.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

طوبی ز قامت تو نيارد که دم زند
««« »»»
زين قصه بگذرم که سخن می‌شود بلند

آخرین تحولات جبهه «حلب» و سکوت مرگبار اردوگاه تکفیری ها

TT / 83 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال