روسیه خواستار تحقیق درباره حملات هوایی ائتلاف آمریکایی در عراق شد


روسیه خواستار تحقیق درباره حملات هوایی ائتلاف آمریکایی در عراق شد

کمیسر حقوق بشر وزارت خارجه کشور روسیه بر ضرورت پژوهش درباره حملات هوایی ائتلاف به رهبری ایالات متحده به اهداف غیر ارتشی در کشور عراق تاکید کرد.

تصویر و عکس   کشور روسیه خواستار پژوهش درباره حملات هوایی ائتلاف آمریکایی در کشور عراق شد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از اسپوتنیک، کنستانتین دولگوف کمیسر حقوق بشر وزارت خارجه کشور روسیه امروز دوشنبه در سخنانی تاکید کرد: مسکو شواهد مصمم و روشنی در اختیار دارد که نشانگر ادامه تلفات غیر نظامیان بر تاثیر حملات هوایی ائتلاف به رهبری ایالات متحده در کشور عراق و کشور سوریه است.

وی در ادامه تصریح کرد: ما همچنان بر این باوریم که اقدامات ائتلاف آمریکایی نقض مقررات جهانی است و باید در همه این نکات پژوهش صورت گیرد.

سازمان عفو بین الملل به تازگی با پخش بیانیه ای تاکید کرد: اکنون زمان آن فرارسیده است که مقام های آمریکایی درباره خسارات انسانی که به واسطه حملات ائتلاف به کشور سوریه حادث شده است، کاملا شفاف و روشن عمل کنند.

در ماه جولای، پنتاگون اذعان کرد که در حملات هوایی در کشور عراق و کشور سوریه طی روزهای ۲۸ جولای سال گذشته تا ۲۹ آوریل سال جاری بیش از ۱۴ غیر ارتشی کشته شدند.

**************

تهیه شده توسط : دل انگيز خ.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پير ميخانه چه خوش گفت به دردی کش خويش
««« »»»
که مگو حال دل سوخته با خامی چند

روسیه خواستار تحقیق درباره حملات هوایی ائتلاف آمریکایی در عراق شد

TT / 59 — TP / 33%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال