یک متخصص پلیس فتا گزارش کرد: مقدار استفاده علم آموزان پسر و دختر از فضای مجازی


یک کارشناس پلیس فتا خبر داد: میزان استفاده دانش آموزان دختر و پسر از اینترنت

تصویر و عکس یک کارشناس پلیس فتا گزارش کرد:		میزان استفاده دانش آموزان پسر و دختر از اینترنت
کارشناس پلیس فتا استان خوزستان اعلام کرد: در حال حاضر میزان استفاده دختران دانش یاد گیر از اینترنت در هفته ۹۶۵ دقیقه و استفاده پسران یک هزار و ۲۵ دقیقه است.

 به عالیت هفته پدافند غیرعامل، سمینار مجمع امنیت اینترنت در این دانشگاه به انجام رسانده شد.ستوان حیدرپور، کارشناس پلیس فتا با اشاره به این که اینترنت دارای فرصت‌ها و تحدید هایی است، بیان کرد: اینترنت محاسن و معایبی دارد که اشخاص باید روش‌های جلو گیری از سوءاستفاده برخی فرصت‌طلبان در اینترنت را آگاهی بدارند.

وی اضافه کرد: بهره گیری از جهان اطلاعات، تحصیل از راه دور، شرکت در کنفرانس‌ها به صورت مجازی، انجام امور اداری، رابطه با دیگران و …، از مزایای اینترنت است اما در جوار این مسائل برخی اشخاص فرصت‌طلب با بهره گیری از اینترنت جرائم بسیاری را نیز مرتکب شده‌اند.

حیدرپور نقل کرد: تهدید اشخاص، مزاحمت‌های آنلاین، جرائم بانکداری الکترونیک که بسیاری از اشخاص با این معضل روبرو شده‌اند و…، از جرائم شایع در اینترنت است.

کارشناس پلیس فتا استان خوزستان، بیان کرد: در حال حاضر میزان استفاده دختران دانش یاد گیر از اینترنت در هفته ۹۶۵ دقیقه و استفاده پسران یک هزار و ۲۵ دقیقه است.به اعلان سرزه و به نقل از روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز، وی همچنین اطلاعاتی در خصوص جرائم اقتصادی نوظهور پیشنهاد کرد و نقل کرد: برگزاری مزایده‌های آنلاین و شرط‌بندی‌ها از دیگر جرائم نوظهور است

*****************************************

مسئول متن : آترين م.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شبی دل را به تاريکی ز زلفت باز می‌جستم
««« »»»
رخت می‌ديدم و جامی هلالی باز می‌خوردم

یک متخصص پلیس فتا گزارش کرد: مقدار استفاده علم آموزان پسر و دختر از فضای مجازی

TT / 71 — TP / 31%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال